Графік роботи: Пн-Пт: 9:00-18:00

 • Пн.
 • Вт.
 • Ср.
 • Чт.
 • Пт.
 • Сб.
 • Вс.
hranenie_1

Сталь слід зберігати таким чином, щоб уникнути спотворень і запобігти зносу та корозії. Сталі різних класів слід зберігати окремо.

ЗБЕРІГАННЯ СТАЛЬНОЇ АРМАТУРИ

 1. Зберігайте прутки різних класів, розмірів і довжини окремо, щоб мінімізувати втрати при різанні в порівнянні зі стандартною довжиною.
 2. Розфарбуйте кінці стрижнів кожного класу різними кольорами.
 3. Змастіть сталеву арматуру цементним розчином перед укладанням, щоб запобігти утворенню накипу та іржі.
 4. Якщо арматурні стрижні повинні зберігатися протягом тривалого періоду, укладайте їх над рівнем землі мінімум на 150 мм.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ЗБЕРІГАННЯ КОНСТРУКЦІЙНОЇ СТАЛІ

 1. Повинні бути окремі ділянки для зберігання конструкційної сталі різних класів, розмірів і довжини.
 2. Зберігайте її над рівнем землі не менше, ніж на 150 мм на платформах, санчатах або будь-яких інших відповідних опорах, щоб уникнути спотворення секцій.
 3. У разі тривалого зберігання нанесіть захисне покриття грунтовки для запобігання утворення накипу та іржі.

5 варіантів зберігання листового металу

Безпека й простота доступу є ключовими

Листовий метал є одним з найскладніших завдань в області обробки. Він одночасно громіздкий, важкий, декілька гнучкий, і при неправильному поводженні може бути пошкоджений. Він часто має гострі краї та кути, що робить його небезпечним для переміщення і повороту вручну. Для більш високих заходів або в зв’язках для безпечної і ефективної роботи потрібні вилочні навантажувачі, крани або підйомники. Навіть тонкий лист, якщо він 4х8 м, може виявитися занадто складним для одного працівника.

Варіанти зберігання листового металу

Вертикальні стелажі зручні для доступу в візок. Вони часто завантажуються і вивантажуються вручну, та їх легко встановити в робочій області. Після спустошення їх легко переміщати в різні місця в міру необхідності.

Горизонтальні стійки забезпечують досить хороший доступ до витягів або кранів, але тільки після того, як листи вислизнуть з корпусу стійки. Зазвичай для цього потрібно як мінімум дві людини, в залежності від ваги листа.

Висувні стелажі з листового металу значно полегшують роботу з листовим металом за допомогою кранів, підйомників і навантажувачів, а також можуть витримувати дуже великі навантаження в обмеженому просторі. Стандартні місткості 2 тонни на полицю можуть бути розширені до 5 тонн в певних розмірах і конфігураціях.

Відкатні стелажі для металевих листів аналогічні, але для більш легкого металу (місткість менше тонни). Вони як і раніше забезпечують легкий доступ до кранів і вилковим навантажувачів.

Іноді використовуються також консольні стелажі і стандартні стелажі для зберігання. Консоль може запропонувати хороший доступ, але зазвичай вага і розміри листового металу погано зберігаються на чому-небудь, крім дуже довгих, важких колон і кронштейнів. Підлогове зберігання також варіант, але може викликати проблеми з використанням простору та безпеки.

Мова йде про баланс ефективності, безпеки та доступності

Є й інші способи. Ви можете укладати їх на підлогу, що ускладнює доступ до листів, а також знижує щільність зберігання, але в правильній ситуації стабільність укладання на підлогу може відповідати вашим потребам. Ви можете зберігати їх на традиційних стелажах для піддонів, але це зазвичай для масового зберігання, а не для зберігання на виробничому рівні, так як для цього потрібно навантажувач або, можливо, штабелер. В кінці-кінців, треба зберігати його так, щоб воно якнайкраще відповідало вашим інтересам і стандартам.

Як зберігати та обробляти довгі, важкі вантажі: труби та прутки

Безпека, доступ, вартість і щільність зберігання

 

 

 

 

 

 

Зберігання в піддонах легше або, принаймні, простіше

Ідея піддонів полягала в тому, щоб уніфікувати і стандартизувати зберігання стандартних блоків у стійках, призначених для зберігання цих блоків. Чим стандартнішими елемент, тим легше його зберігати й обробляти. Переконайтеся, що стійка та вилочні навантажувачі можуть впоратися з розміром і вагою піддонів і, по суті, є відносно щільна, легко доступна схема зберігання. Це не так просто для труб та інших довгих, важких вантажів.

Є багато варіантів для труб, пруткових заготівель або інших довгих сховищ з великим навантаженням – вибір, який визначає, як ви отримуєте доступ до продукту, скільки місця займає та його безпеку.

Консольні стійки

 

 

 

 

 

 

 

 

Консоль є вибором за замовчуванням для зберігання довгих деталей. Вона може бути встановлена ​​в приміщенні або на вулиці, пропонується в практично необмежених конфігураціях та ємностях і є економічною, завдяки поєднанню щільності зберігання, доступності й міркувань безпеки.

Консольна стійка економічна для зберігання труб. Незважаючи на те, що можна зберігати на ній широкий спектр предметів, довгі деталі, такі як труби й трубки, дійсно є її найкращим застосуванням. Консоль має тенденцію бути довготривалим рішенням. Навіть у важких зовнішніх застосуваннях вона може працювати роками.

Хороша ефективність простору

Консольні стелажі дозволяють розміщувати в складі (наприклад, сталь, алюміній або залізо) в стійках і на підлозі, щоб використовувати вертикальний простір, але буде потрібно місце для роботи вилочного навантажувача перед стійками. Консоль може використовувати вертикальний простір, так що можна скористатися висотою будівлі. Це економить простір.

Відмінна доступність

Консоль має відмінний доступ до всього на стійці у будь-який час. Немає методу, яким вона не може скористатися. Консоль можна завантажувати або вивантажувати за допомогою навантажувачів, штабелерів, підйомників або вручну. Положення статичного важеля може заважати нижнім в деяких операціях по підйому.

Дуже хороша безпека

При правильному визначенні консольні стійки можуть витримувати дуже великі навантаження. Робітники повинні бути обережні при поводженні з будь-якими великими, громіздкими, довгими предметами, незалежно від того, стоять вони в стійці чи ні. Це вважається безпечним способом зберігання, навантаження й розвантаження. Хоча підвищені навантаження можуть привести до падіння через неправильне поводження з обладнанням. Стійка повинна використовуватися правильно, перевірена і визначена для її навантаження.

Відкидні консольні стійки


 

 

 

 

 

 

 

 

Стійки з відкидною кришкою пропонують багато з тих же варіантів дизайну і доступності, що й статичні консольні, але потенційно більш високу щільність зберігання для важких і тривалих навантажень.

Висока вартість

Ці стійки використовуються для зберігання з високою щільністю, де вартість не так важлива, як використання простору. Вони часто потрапляють в робочі осередки на виробничих підприємствах, де швидкий доступ має вирішальне значення, тому виправдані додаткові витрати в порівнянні зі статичними стелажами. Це найдорожчий варіант для зберігання довгих деталей.

Відмінна просторова ефективність

Висувні стійки відводять навантаження в структуру стійки, забезпечуючи щільне уніфіковане зберігання довгих предметів, таких як сталеві труби і трубки. При розміщенні поруч з технологічним обладнанням – це скорочує час обробки, і максимально збільшує площу відліків в робочій зоні та навколо неї.

Відмінна доступність

Концепція забезпечує повний доступ до всіх збережених предметів у 100% випадків. Зазвичай це виконується вручну для більш легких вантажів або за допомогою підйомників для більш важких/об’ємних вантажів.

Дуже хороша безпека

Оскільки вантажі в єдиному стелажному пристрої, ймовірність скатів або падінь обмежена за допомогою викатних стійок. Це робить переміщення довгого складу більш ергономічним і менш виснажливим. Можливість повністю витягнути руки допомагає запобігти травми від надмірного підйому важких предметів з неоптимальних положень. Руки мають вбудовані функції безпеки, які не дозволяють розширювати рівні, поки немає іншого.

Штабельовані стійки

 

 

 

 

 

 

 

Стекові стелажі бувають різних конфігурацій і відмінно підходять для зберігання довгомірних деталей. На відміну від консольних, штабельовані стійки не встановлені постійно і не прикріплені болтами до бетону. Це дає гнучкість, але менше можливостей для завантаження/розвантаження. Вони ідеально підходять для нестабільних ситуацій, коли ви можете часто переміщати інвентар. Вони пропонують хороші можливості. Кожна одиниця коливається від 1 тонни до 4 – це означає, що довші/важкі навантаження можуть підтримуватися шляхом додавання більшої кількості стекових стійок в ряд.

Дуже хороша вартість

 

 

 

 

 

 

 

Штабельовані стійки, як правило, коштують дешевше консольних стійок, але ви повинні мати кілька блоків, щоб вмістити великі запаси або труби.

Хороша ефективність простору

Добра щільність. У них укладають (в залежності від типу) 4-6 шарів у висоту. Вони вимагають проходів. Як правило, вони не можуть складатися так само високо, як консольні, але вище, ніж багато які наземні пристосування.

Доступність навантаження: обмежена

Штабельовані стійки нашаровані один на одного, і в залежності від моделі/типу вони можуть досягати 10 одиниць висоти. Більшість сучасних стелажних стійок обмежують доступ тільки до кінців, оскільки вищенаведений шар не дозволяє вантажопідйомнику або підйомнику піднімати вантаж. Труба повинна бути витягнута з кінця, який більш обмежений, ніж консольний. Або так, або треба розвантажити цілий шар, щоб досягти трубки на нижніх шарах. Це добре, якщо певний набір стекових стійок має однакове навантаження на всіх рівнях, але більш проблематично, якщо навантаження змішані. Для змішаних – це складніше.

Укладання на підлогу та землю

 

 

 

 

 

 

 

 

Коли труби укладені на підлогу, їх часто згинають або поміщають між конструкціями або стовпами для запобігання ковзання і скочування. Зберігання на підлозі прийнятно для зв’язок або повільних двигунів, які знаходяться поруч з обробним устаткуванням або іншим чином легко доступні вручну.

Недорого – майже безкоштовно

По суті, у вас повинно бути місце на підлозі, досить велике, щоб витримати навантаження. Можливо, доведеться купити кнехти або щось подібне, щоб не котилося або не линуло.

Погана просторова ефективність

Так як ви можете укладати не так високо, стеки підлоги не можуть використовувати переваги вертикального простору. Цей метод також споживає площу підлоги, яка може бути корисна для чогось іншого. Якщо є поєднання навантажень, ви не можете скласти їх один на одного і отримати доступ до всіх типів, що означає, що не буде ніякої гнучкості в тому, що стосується зберігання різних предметів.

Погана доступність навантаження

Залежно від того, як ви вибираєте, це може бути добре. Велику частину часу вантаж з підлоги підбирається вручну або піднімається підйомником. Навантажувачі не можуть легко вставити вила під трубу, яка знаходиться в штабелі, та іноді не можуть отримати правильний кут для пошуку. Однак, зберігання на підлозі не погано для легких вантажів, які можуть бути підібрані вручну.

Посередні міркування безпеки

Незахищені стопки круглих об’єктів за своєю природою є небезпечними, тому будь-який стек підлоги повинен мати конструктивні обмежувачі, які запобігають скочуванню. Якщо є смужки, переконайтеся, що є захист для працівників, які відрізають стрічки в разі зміни вантажу. З правильного боку, оскільки вантажі знаходяться на землі, вони не можуть упасти. Загроза полягає в ковзанні або зміщенні по рівній поверхні.

Інші фактори

Це не єдині методи. Труби, трубки, арматура зберігаються в зварних кубічних конструкціях, на стелажах для піддонів і іншими способами. Крім того, для невеликих обсягів з ручним завантаженням для цієї мети існує безліч робочих станцій, вертикальних стійок і інших методів. Через ваги, форми і характер металопрокату завжди перевіряйте, щоб працівники були в безпеці від кочення, падіння і переміщення труб.