Графік роботи: Пн-Пт: 9:00-18:00

 • Пн.
 • Вт.
 • Ср.
 • Чт.
 • Пт.
 • Сб.
 • Вс.
106_sortament-trub-ot-kompanii-stalservis

Сортамент труб необхідний для правильних розрахунків необхідної кількості прокату при будівництві, прокладанні магістралі водо-, газопостачання, промислового застосування і т.д. Одна й та ж труба не може бути використана в різних середовищах, з різними експлуатаційними навантаженнями. Для монтажу опалення всередині будинку необхідний один тип труб, для прокладки промислового нафтопроводу – зовсім інший. Сортамент сталевих труб (металевих труб, залізних труб) включає не тільки технічні показники прокату, а й його цінові параметри. Зниження вартості металевих труб допомагає мінімізувати витратну частину робіт, а значить, зробити їх економічно вигідними.

Сортамент труб (ГОСТ) зі зручною орієнтацією по карті повинен бути в кожного постачальника та реалізатора. При зверненні в магазин металовиробів необхідно вивчити наявний сортамент сталевих, залізних, металевих труб – на відповідність їх технічних характеристик вимогам проектної документації за матеріалом виготовлення, типом зварювання, методом прокату, міцностю, діаметром, довжиною, товщиною.

Сортамент труб від компанії «Стіллар» пропонує десятки найменувань різної трубної продукції:

 • труби круглого перетину;
 • труби квадратного та прямокутного перетину;
 • електрозварні;
 • з оцинкованої та чорної сталі;
 • водопровідні;
 • водогазопровідні;
 • для виробництва меблів;
 • для металоконструкцій, навісів і козирків, альтанок, вольєрів і т.д.

Труби сталеві: сортамент із вибором он-лайн

Труби сталеві, сортамент яких доступний на сайті ssc.org.ua, пропонує продукцію в тоннах, штуках, погонних метрах – оптом, в роздріб і з доставкою. Електрозварні, безшовні, водогазопровідні та інші профільні труби купити можна за низькою ціною, та при цьому високої якості з суттєвою економією. Головне товарна перевага продукції «Стіллар» – прийнятна вартість.

Правильно складений сортамент сталевих труб зручний для покупки прокату за формою перетину, способом виготовлення, методом прокатки й т.д.

Потрібні міцні труби сталеві? Сортамент, представлений на нашому сайті пропонує електрозварні труби з високоякісного матеріалу. У виробництві трубопрокату, придбати який вигідно на сайті ssc.org.ua прямо зараз, використовується надійна вуглецева сталь. Інноваційні технології, задіяні при виготовленні труб, націлені на вдосконалення наявних моделей шляхом підвищення міцності.

Наш сортамент труб користується високим попитом у будівельних компаніях, виробничих підприємствах і монтажних фірмах не тільки в Україні, а й за кордоном. Системи опалення, водо- та газоподачі з продукцією від компанії «Стіллар» будуть знижені в собівартості, при цьому якість і міцність магістралей (з урахуванням впливів зовнішнього агресивного середовища) залишаться на висоті.

Сортамент труб — ГОСТ і висока якість

Дотримання норм державного стандарту дуже важливо у виробництві металевих труб. Порушення показників товщини стінки, форми перетину, рецептури сталі чреваті багатьма аваріями. Сортамент труб призначений для якісного, безпечного функціоналу. Транспортування таких рідин як газ, вода, нафтопродукти будуть без втрат і негативних впливів на зовнішнє середовище, якщо це труби, придбані на нашому сайті.

Термін експлуатації трубопрокату, купити який вигідно в компанії «Стіллар», буде тривалим і гарантовано якісним. Сортамент труб, представлений у нашій галереї, повністю виключає браковані та низькопробні вироби – труби, вироблені з порушенням технологій.

Вивчивши сортамент сталевих (залізних) труб, Ви можете зв’язатися з консультантом для уточнень питань про покупку, ціну, оплату й доставку. Придбати металопрокат сьогодні можна в багатьох будівельних магазинах, але самий широкий сортамент металевих труб за низькою ціною – в компанії «Стіллар».