Покрівельний профнастил

Профнастил є універсальним будівельним матеріалом для спорудження покрівлі, перекриттів та навісів, а також зведення парканів, огорож, різного роду перегородок і несучих елементів. Він також відмінно підходить та широко застосовується для будівництва житлових, тимчасових, торгово-розважальних і різного роду допоміжних швидкомонтованих будівель.

Профнастил для покрівлі роблять за допомогою холодної прокатки сталевих листів на спеціальному обладнанні. Завдяки можливості вільного налаштування прокатних валів, на виході можна отримувати профільований настил з практично будь-якою формою (синусоїдальною, трапецієподібною) і ступенем ребристості.

Листи покрівельного профнастилу, порівняно зі стіновим і несучим, зазвичай використовуються з великими розмірами — це необхідно для зменшення кількості стиків на даху. Також покрівельний профнастил стійкий до зовнішніх механічних впливів, сольових розчинів, агресивних хімічних речовин, корозії і атмосферних явищ.

Для підвищення показників гідро-, шумо- і термоізоляції даху будівлі, профнастил рекомендується використовувати спільно з утеплювачами і ущільнювачами, що дозволяє йому успішно конкурувати з м’якими покрівельними матеріалами, ціна яких більш висока.

Основні характеристики пропонованого покрівельного профнастилу:

  • область застосування — спорудження покрівлі, навісів і перекриттів;
  • матеріал — сталь, мідь, алюміній або композитний сплав сталі, хрому і нікелю;
  • вид покриття — цинк, поліестер, поліуретан, пластизол, матполіестер або композитний сплав алюмінію і цинку;
  • товщина листів — від 0,45 до 1 мм;
  • довжина листів — згідно розмірам замовника;
  • країна-виробник: Україна, Німеччина, Англія, Корея, Росія, Китай, Словаччина, Люксембург, Туреччина і Румунія.

Популярність покрівельного профнастилу обумовлена його малою питомою вагою, легкістю монтажу, широкою сферою застосування в будівництві і оптимальним співвідношенням ціни та якості. Як показує практика, даний вид будівельного матеріалу все частіше використовується в покрівлі як житлових, так і промислово-торговельних спорудах різних габаритів і конструкцій.

Компанія «Стіллар» пропонує якісний та довговічний покрівельний профнастил, який має сучасний зовнішній вигляд і високі експлуатаційні характеристики. Профнастил для даху можна купити в Києві та інших містах України за прийнятною ціною. Цей будівельний матеріал може мати певний вид захисного покриття і пофарбований у різні декоративні або базові кольори.

Наші співробітники забезпечать вас компетентною інформаційною підтримкою, оперативною доставкою і експедуванням замовленого товару в будь-який населений пункт України.