Огорожі

Огорожа територій різних об'єктів є не тільки елементом забезпечення їх безпеки та збереження матеріальних цінностей, а й запорукою запобігання несанкціонованого проникнення небажаних візитерів. При професійному підході до виготовлення, паркан або огорожа стане оригінальним доповненням ландшафтного дизайну, що органічно впишуться в загальну картину благоустрою.

Одним з провідних гравців на ринку реалізації сталевого профілю і виробів з нього в Україні є компанія «Стіллар». В асортименті продукції цієї торгово-виробничої фірми паркани і огорожі займають досить великий сегмент. Тут можна купити:

секційні огорожі «Рубіж», особливо затребувані для обмеження територій приватних домоволодінь і дач, складських комплексів і офісних будівель, шкіл, спортивних майданчиків та інших об'єктів;
панельні паркани «Кольчуга» мають міцну конструкцію, які, незважаючи на зовнішню легкість і ажурність, використовуються для огородження важливих в стратегічному відношенні об'єктів;
огорожі типу "Бар'єр", служать для обмеження ділянок міської території (клумб і газонів, автодоріг і тротуарів);
переносні огорожі, які часто потрібні для обнесення ділянок будівництва або виробничих майданчиків, а також для інших цілей, де необхідно забезпечити тимчасове обмеження вільного доступу.
На сайті компанії можна замовити дешево не тільки паркан, а й хвіртки, і ворота для в'їзду або входу на огороджену територію. Особливістю огорож від «Стіллар» є:

використання для виробництва металопрокату високої якості;
оцинковка профілів, що йдуть на виготовлення парканів, для підвищення їх корозійної стійкості;
покриття готових виробів полімерними матеріалами, що захищають від впливу зовнішнього середовища і додають гарний зовнішній вигляд огорожам, ціна яких одна з найдемократичніших в Україні;
застосування покриттів будь-якого кольору, за бажанням замовника.
Паркан в Києві за вигідною ціною

Продаж парканів від «Стіллар» за допомогою нашого сайту ssc.org.ua допоможе Вам вигідно придбати якісні конструкції, що відрізняються:

високою міцністю і стійкістю до зовнішніх впливів;
відмінною естетичністю і оригінальною конструкцією, який підійде під будь-який ландшафтний дизайн;
зручністю і легкістю монтажу;
тривалим терміном експлуатації.
Незважаючи на те, що при виготовленні огорож використовується високоякісний металопрокат і найсучасніші технології, ціни на паркан в нашій компанії - найпривабливіші на українському ринку. Ми є дилерами таких компаній, як Arcelor Mittal, ДТЗ та СЛАВСАНТ, тому можемо запропонувати найнижчі ціни.

Ми працюємо не тільки для Києва і області, а й в будь-якому місті України.

Українська