Графік роботи: Пн-Пт: 9:00-18:00

 • Пн.
 • Вт.
 • Ср.
 • Чт.
 • Пт.
 • Сб.
 • Вс.

Огорожі

Огорожа територій різних об’єктів є не тільки елементом забезпечення їх безпеки та збереження матеріальних цінностей, а й запорукою запобігання несанкціонованого проникнення небажаних візитерів. При професійному підході до виготовлення, паркан або огорожа стане оригінальним доповненням ландшафтного дизайну, що органічно впишуться в загальну картину благоустрою.

Продаж огорож від компанії «Стіллар»

Одним з провідних гравців на ринку реалізації сталевого профілю та виробів з нього в Україні є компанія «Стіллар». В асортименті продукції цієї торгово-виробничої фірми паркани та огорожі займають досить великий сегмент. Тут можна купити:

 1. секційні огорожі «Рубіж», особливо затребувані для обмеження територій приватних домоволодінь і дач, складських комплексів і офісних будівель, шкіл, спортивних майданчиків та інших об’єктів;
 2. панельні паркани «Кольчуга» мають міцну конструкцію, які, незважаючи на зовнішню легкість і ажурність, використовуються для огородження важливих в стратегічному відношенні об’єктів;
 3. огорожі типу “Бар’єр”, служать для обмеження ділянок міської території (клумб і газонів, автодоріг і тротуарів);
 4. переносні огорожі, які часто потрібні для обнесення ділянок будівництва або виробничих майданчиків, а також для інших цілей, де необхідно забезпечити тимчасове обмеження вільного доступу.

На сайті компанії можна замовити дешево не тільки паркан, а й хвіртки, й ворота для в’їзду або входу на огороджену територію. Особливістю огорож від «Стіллар» є:

 1. використання для виробництва металопрокату високої якості;
 2. оцинковка профілів, що йдуть на виготовлення парканів, для підвищення їх корозійної стійкості;
 3. покриття готових виробів полімерними матеріалами, що захищають від впливу зовнішнього середовища та додають гарний зовнішній вигляд огорожам, ціна яких одна з найдемократичніших в Україні;
 4. застосування покриттів будь-якого кольору за бажанням замовника.

Паркан в Києві за вигідною ціною

Продаж парканів від «Стіллар» за допомогою нашого сайту ssc.org.ua допоможе Вам вигідно придбати якісні конструкції, що відрізняються:

 1. високою міцністю та стійкістю до зовнішніх впливів;
 2. відмінною естетичністю та оригінальною конструкцією, яка підійде під будь-який ландшафтний дизайн;
 3. зручністю та легкістю монтажу;
 4. тривалим терміном експлуатації.

Незважаючи на те, що при виготовленні огорож використовується високоякісний металопрокат і найсучасніші технології, ціни на паркан у нашій компанії – найпривабливіші на українському ринку. Ми є дилерами таких компаній, як Arcelor Mittal, ДТЗ та СЛАВСАНТ, тому можемо запропонувати найнижчі ціни.

Ми працюємо не тільки в Києві та області, а й у будь-якому місті України.