Перила й сходи

 

Перила для сходів з металу в Києві за найкращою ціною в Україні. Замовити захисні перила можна за тел: (044) 224-60-69

Металлические перила для лестниц

Вибираючи сходи, кожен покупець приділяє величезну увагу її типу конструкції і якості виробу. У той же час не можна забути про декоративну функцію і естетику споруди. Ключову художню роль несуть в собі металеві перила для сходів.

Крім надійної опори, перила здатні зробити сходи красивим і привабливим елементом будинку, офісу, магазину, установи.

 

Поручнями названі несучі конструкції огороджень будь-яких сходів, які відповідають за безпечне переміщення людей і захищають від падінь. Згідно зі стандартами і умов безпеки переміщення, перила необхідно встановлювати на ті сходи, які мають три і більше сходинок.

Перила виконують захисну функцію, але при цьому нічого не заважає їм виконувати і естетичну.

Переваги металевих перил

Всі металеві перила здатні об'єднувати в собі дві важливі функції - дизайн і безпеку. Використання різного художнього кованого елементу дасть можливість надати сходах унікальний і неповторний зовнішній вигляд. Талановите проектування і надійні технології забезпечать максимальну міцність і безпеку в повсякденному використанні перил.

Металеві перила бувають зварними, збірними і кованими. Конструкціям можна надати абсолютно будь-яку форму: пряму, вигнуту, увігнуту, спіральну і дугоподібну - тут все залежить від фантазій замовників.

Сучасні з'єднання дають прекрасну можливість об'єднувати в конструкціях профільні труби, троси, підлогові тримачи і проміжні елементи.

Наша компанія виконує перила виключно з якісного і безпечного матеріалу профільних труб, з'єднуємо їх невидимими для очей елементами ковки, тому всі наші готові конструкції перил мають презентабельний і стильний зовнішній вигляд. Також за бажанням, Ви можете у нас купити арматуру і профільну трубу потрібних розмірів і самостійно виготовити собі перила або огорожу для сходів. Як практика показує, найкраще замовити і купити перила у нашій компанії.

Де купити перила в Києві

Компанія "Стіллар" пропонує кращу ціну на сходові поручні в Києві за низькою ціною, при цьому зберігає високу якість. Співпрацюючи з нашою компанією, Ви отримуєте максимальну вигоду. Наші кваліфіковані фахівці втілять в реальність будь-яку Вашу ідею і задумку. Всі перила виготовляються і монтуються за допомогою сучасних технологій і матеріалів. Нашим головним пріоритетом є задоволення потреб клієнтів. Завжди дотримуємося сертифікацій проектів і планів виробництва, а також тісно працюємо з архітекторами і будівельниками Києва і всієї України.

Придбати перила можна як на замовлення, так і в готовому виконанні за тел: (044) 224-60-69

Українська