Графік роботи: Пн-Пт: 9:00-18:00

  • Пн.
  • Вт.
  • Ср.
  • Чт.
  • Пт.
  • Сб.
  • Вс.

Перила й сходи

Перила для сходів з металу в Києві за найкращою ціною в Україні. Замовити захисні перила можна за тел: (044) 224-60-69

Металеві перила для сходівОбираючи сходи, кожен покупець приділяє величезну увагу їхньому типу конструкції та якості виробу. Водночас не можна забути про декоративну функцію та естетику споруди. Ключову художню роль несуть у собі металеві перила для сходів.

Крім надійної опори, поручні здатні зробити сходи красивим і привабливим елементом будинку, офісу, магазину, установи.

Перилами названо несучі конструкції огорож будь-яких сходів, які відповідають за безпечне переміщення людей і захищають від падінь. Згідно зі стандартами та умовами безпеки переміщення, перила необхідно встановлювати на ті сходи, які мають три і більше сходинок.

Перила виконують захисну функцію, але при цьому нічого не заважає їм виконувати й естетичну.

Переваги металевих перил

Металеві перила для сходів

Усі металеві перила здатні поєднувати в собі дві важливі функції – дизайн і безпеку. Використання різного художнього кованого елемента дасть можливість надати сходам унікального та неповторного зовнішнього вигляду. Талановите проектування і надійні технології забезпечать максимальну міцність і безпеку в повсякденному використанні перил.

Металеві перила бувають звареними, збірними і кованими. Конструкціям можна надати абсолютно будь-яку форму: пряму, вигнуту, увігнуту, спіральну і дугоподібну – тут все залежить від меж фантазій замовників.

Сучасні з’єднання дають чудову можливість об’єднувати в конструкціях профільні труби, троси, підлогові тримачі та проміжні елементи.

Наша компанія виконує перила виключно з якісного та безпечного матеріалу профільних труб, з’єднуємо їх невидимими для очей елементами кування, тому всі наші готові конструкції перил мають презентабельний і стильний зовнішній вигляд. Також за бажанням, Ви можете у нас купити арматуру і профільну трубу потрібних розмірів і самостійно виготовити перила або огорожу для сходів. Як практика показує, найкраще замовити і купити перила у нашій компанії.

Де купити перила в Києві?

Металеві перила для сходів

Компанія “Стіллар” пропонує кращу ціну на сходові перила в Києві за низькою ціною, при цьому зберігши високу якість. Співпрацюючи з нашою компанією, Ви отримуєте максимальну вигоду. Наші кваліфіковані фахівці втілять в реальність будь-яку Вашу ідею і задумку. Всі огорожі виготовляються і монтуються за допомогою сучасних технологій і матеріалів. Нашим головним пріоритетом є задоволення потреб клієнтів. Завжди дотримуємося сертифікацій проєктів і планів виробництва, а також тісно працюємо з архітекторами та будівельниками Києва і всієї України.

Придбати перила можна як на замовлення, так і в готовому виконанні за тел: (044) 224-60-69