Перила й сходи

Перила для сходів з металу в Києві за найкращою ціною в Україні. Замовити захисні перила можна за тел: (044) 224-60-69

Металлические перила для лестниц

Вибираючи сходи, кожен покупець приділяє величезну увагу її типу конструкції та якості виробу. У той же час не можна забути про декоративну функцію та естетику споруди. Ключову художню роль несуть у собі металеві перила для сходів.

Крім надійної опори, перила здатні зробити сходи красивим і привабливим елементом будинку, офісу, магазину, установи.

Поручнями названі несучі конструкції огороджень будь-яких сходів, які відповідають за безпечне переміщення людей і захищають від падінь. Згідно зі стандартами та умовами безпеки переміщення, перила необхідно встановлювати на ті сходи, які мають три й більше сходинок.

Перила виконують захисну функцію, але при цьому нічого не заважає їм виконувати й естетичну.

Переваги металевих перил

Всі металеві перила здатні об’єднувати в собі дві важливі функції – дизайн і безпеку. Використання різного художнього кованого елементу дасть можливість надати сходах унікальний і неповторний зовнішній вигляд. Талановите проектування та надійні технології забезпечать максимальну міцність і безпеку в повсякденному використанні перил.

Металеві перила бувають зварними, збірними та кованими. Конструкціям можна надати абсолютно будь-яку форму: пряму, вигнуту, увігнуту, спіральну та дугоподібну – тут усе залежить від фантазій замовників.

Сучасні з’єднання дають прекрасну можливість об’єднувати в конструкціях профільні труби, троси, підлогові тримачи та проміжні елементи.

Наша компанія виконує перила виключно з якісного та безпечного матеріалу профільних труб, з’єднуємо їх невидимими для очей елементами ковки, тому всі наші готові конструкції перил мають презентабельний і стильний зовнішній вигляд. Також за бажанням, Ви можете в нас купити арматуру та профільну трубу потрібних розмірів і самостійно виготовити собі перила або огорожу для сходів. Як практика показує, найкраще замовити та купити перила в нашій компанії.

Де купити перила в Києві

Компанія “Стіллар” пропонує кращу ціну на сходові поручні в Києві за низькою ціною, при цьому зберігає високу якість. Співпрацюючи з нашою компанією, Ви отримуєте максимальну вигоду. Наші кваліфіковані фахівці втілять в реальність будь-яку Вашу ідею та задумку. Всі перила виготовляються та монтуються за допомогою сучасних технологій і матеріалів. Нашим головним пріоритетом є задоволення потреб клієнтів. Завжди дотримуємося сертифікацій проектів і планів виробництва, а також тісно працюємо з архітекторами та будівельниками Києва та всієї України.

Придбати перила можна, як на замовлення, так і в готовому виконанні за тел: (044) 224-60-69