Графік роботи: Пн-Пт: 9:00-18:00

 • Пн.
 • Вт.
 • Ср.
 • Чт.
 • Пт.
 • Сб.
 • Вс.

Металочерепиця

Металочерепиця – високотехнологічний покрівельний матеріал, який широко використовується в різних видах будівництва завдяки своїм відмінним експлуатаційним характеристикам.

Металочерепиця, замовити яку можна зараз у широкому асортименті, має такі основні переваги, як порівняно мала питома вага (близько 5 кг на 1 кв. м), простота монтажу, естетичність зовнішнього вигляду. Володіючи такими перевагами, цей покрівельний матеріал, ціна якої при цьому порівняно невисока, швидко завоювала популярність.

Технологія, за якою ведеться виробництво, передбачає профілювання (попередньо оцинкованого і покритого захисно декоративним полімерним шаром) тонколистового металу методом холодного тиску.

Простота монтажу і легкість конструкції, що монтується, – одна з головних переваг металочерепиці.

Слід також згадати про широкий вибір кольорів і гідний зовнішній вигляд цього матеріалу, здатного надати будівлі європейського стилю.

Металочерепична кладка добре зарекомендувала себе в різних кліматичних умовах. В Україні кілька кліматичних зон: від субтропічної до степової. Цей матеріал стійко переносить різкі перепади температур, не боїться тривалих морозів або спеки, їй не страшний дощ, сніг або навіть град.

Продаж металочерепиці в Україні

Металочерепиця стала популярною в Україні відносно недавно. Наприкінці минулого століття цей покрівельний матеріал стали експортувати із Західної Європи, а пізніше було налагоджено його виробництво і в нашій країні.

Цей будівельний матеріал швидко завоював ринок України та всього світу завдяки своєму зовнішньому вигляду. Навіть зблизька він дуже правдоподібно імітує натуральну керамічну черепицю. При цьому виробники пропонують різноманітну гаму кольорів даного покриття та різні профілі, що надає широкі можливості для дизайнерів фасадів та архітекторів, а також ще більше збільшує популярність металочерепичного покриття.

Металочерепиця в Києві

Металочерепиця є технологічною “сестрою” іншого популярного матеріалу – профнастилу. На відміну від останнього, вона має більш вузьке застосування, тобто використовується тільки як покрівельне покриття. Однак, вона виготовляється за складнішою технологією. Вартість її стандартно трохи вища за ціну на профнастил, але в окремих випадках їхня вартість може бути практично однаковою. Вартість металочерепиці визначається товщиною використовуваного металевого листа, а також матеріалом і кількістю шарів покриття.

Товщина листа може бути від 0,4 до 0,7 мм, як правило, це 0,5 мм. Більш товстий метал міцніший, проте він важчий і, звичайно ж, дорожчий.

Дуже важливим є якісне покриття: що більше шарів захищає метал профільованого листа, то надійніший і довговічніший кінцевий продукт.

Для первинного покриття профільованого листа металочерепиці використовують такі види металевих складів:

 • цинк;
 • алюмоцинк (спеціальний сплав алюмінію і цинку);
 • алюмокремній;
 • залізокремнієве покриття та ін.

Як декоративно-захисне покриття використовують шари з таких полімерів, як-от:

 • поліефіри;
 • поліуретан;
 • акрилати;
 • полівінілденфторид;
 • пластизоль.

Дорожча і якісніша композитна металочерепиця має верхнє покриття з натуральної кам’яної крихти, що надає їй додаткових тепло- і шумоізоляційних властивостей.

Металочерепиця дуже легка порівняно з такими традиційними покрівельними покриттями, як шифер, керамічна черепиця. Питома вага її – близько 5 кг/м2, тоді як керамічна черепиця важить 38-40 кг/м2, шифер – 10-15 кг/м2.

Завдяки низькій вазі, міцності та певній гнучкості, металочерепиця проста в монтажі, проте потребує навичок роботи з нею та спеціальних інструментів.

Головним недоліком цього матеріалу вважається шум від дощу, так званий “ефект барабана”. Цей ефект частково прибирається завдяки використанню м’яких або пористих шарів покриття у вигляді зернистого поліестеру або вже згаданої кам’яної крихти. Також шуму можна уникнути, застосовуючи ізоляційні матеріали та забезпечивши якісний монтаж.

Якщо ви не будете нехтувати правилами монтажу металочерепичної кладки, то цей дах тішитиме ваше око прекрасним весняним виглядом довгі роки.

Компанія “Стіллар” пропонує придбати якісну металочерепицю за досить привабливою ціною. Ви можете ознайомитися з представленим асортиментом продукції, а також оформити доставку в Київ, Донецьк, Харків, Одесу та інші міста нашої країни.