Графік роботи: Пн-Пт: 9:00-18:00

  • Пн.
  • Вт.
  • Ср.
  • Чт.
  • Пт.
  • Сб.
  • Вс.

Про нас

Наш колектив сформувався на початку 2006 року. За цей період ми пройшли складний шлях від формування до солідної, добре технічно й матеріально оснащеної компанії, яка постійно вдосконалює всі елементи бізнес-процесу в організації системи продажів металопрокату.

Компанія «Стіллар» забезпечує споживачів найбільш повним асортиментом металопродукції для комплектування практично будь-якого замовлення. Допомогти своєму клієнтові купити металопрокат з мінімальними фінансовими й тимчасовими витратами – наше основне завдання. У широкий комплекс послуг, що надається нашою компанією, входить продаж металопрокату в Києві, консультування, різання, інформаційне забезпечення, підбір продукції, комплектація збірної машини або вагона, доставка та експедирування. Дилерські переваги, що надаються компанії «Стіллар» виробниками металопрокату, дають нам можливість поставляти Вам якісний товар за конкурентоспроможними цінами в стислі терміни. Географічне розташування металобази в Києві зі зручною транспортною розв’язкою сприяє гарній логістиці. Все це лежить в основі успішної роботи нашої організації.

При цьому головним надбанням нашої компанії є унікальний колектив, найсильніша команда професіоналів, близьких по духу та об’єднаних ідеєю створення кращої металургійної компанії, чий успіх нерозривно пов’язаний з успіхом Наших клієнтів.

За історію існування ТОВ «Компанії «Стіллар» вдалося завоювати репутацію надійного партнера та заручитися підтримкою постійних клієнтів, залишаючись при цьому компанією, яка постійно розвивається. У розділі «Продукція» (ліва колонка на сайті) Ви можете вивчити асортимент нашої продукції та коротко ознайомитися з її технічними характеристиками. Звертаємо Вашу увагу, що даний розділ постійно поповнюється новими асортиментними позиціями. Вся продукція відповідає високим стандартам якості, підтвердженими сертифікатами заводів-виробників.

Будь-яку, цікаву для Вас, додаткову інформацію Ви можете отримати у наших фахівців, зв’язавшись з нами за багатоканальним телефоном у Києві +38 044 224 60 69 або по електронній пошті [email protected].