Металообробка

Послуги металообробки в Києві будь-якої складності за доступною ціною. Ізготавіліваем заготовки та закладні деталі. Замовити металообробку можна за тел: (044) 224-60-69

Металообробкою названий технологічний процес, що має на увазі видозміна габаритів, форм, фізичних якостей різних видів металів, а також їх сплавів. Обробка металу може використовувати найрізноманітніші способи, інструменти та обладнання. Кожен вид має свої індивідуальні особливості і технологіями, які знають тільки досвідчені майстри.

Металлообработка

Така процедура увійшла в число найпоширеніших напрямків промислової сфери, так як вона дуже затребувана для виготовлення виробів, вузлів, деталей з металу, а також для створення засобів споживання. Щоб виготовити металеві предмети, необхідно пройти один (кілька) способів металообробки.
Обробка металу в Києві – популярна і затребувана послуга, що має різний цільове призначення.

Класифікація металообробки!

Хотілося б трохи зупинитися на кожному наведеному вище вигляді і уточнити їх особливості.

  • Лиття металу. Такий спосіб обробки металу люди почали активно застосовувати дуже давно, кілька століть тому. Суть такого методу в тому, що метал нагрівається до такої міри, що з твердого стану перетворюється в рідкий. Далі він заповнює спеціально ливарні форми, що мають визначений розмір і конфігураціями. Після цього, метал застигає і стає твердим у відповідній формі.
  • Механічна обробка.. Така металообробка реалізується в двох видах:
  • Різання металу.. На підставі такої методики можна точити, фрезерувати, свердлити, стругати. Зусилля, необхідне для обробки, здійснюється за допомогою інструментів різання, що видавлюються в заготовлені деталі.
  • Натиск на площину.. Це база для штамповок, гнучкий, висадок.

Якщо в 1-му випадку продукція виробляється з заздалегідь зроблених заготовок, то у 2-му - все грунтується на так званих болванках.

  • Обробка тиском.. Такий метод дуже давній, зараз він активно поширений, як і в минулі часи. Однак, з тих пір в цій сфері пройшли багато модифікації і тепер, крім технологій кування, реалізуються такі технологічні методи. Сенс цього виду максимально простий: надати болванці конкретну конфігурацію і параметри, шляхом впливу фізичного напору.
  • Зварювання.. Знайомі технології зварювання можна поділити на такі основні види:
  • Пластичне видозміна.. Тут стискаються деталі, в процесі чого виникає зварений шов.
  • Плавлення металу.. Зони об'єднань зварюються нагріваються до максимально високого температурного показника, при якій метал швидко плавитися.

Змішуючись, рідка фаза формує шов зварювання. Після того як місце спайки застигло, воно буде володіти хорошим показником ненадійності і безпеки.

Де можна замовити металообробку в Києві?

Широкий спектр послуг металообробки пропонує компанія «Стіллар» на ssc.org.ua. Тут можна замовити послуги плазмової порізки металу за оптимальною вартістю, також, можлива лазерна різка металу та інші популярні види металообробки.

Вся продукція, що реалізується компанією, володіє потрібними сертифікатами якості, що підтверджують всі норми і міжнародний стандарт.
Компанія «Стіллар» в Києві на вул. Пшінічной, 2 запропоновані вигідні умови співпраці, - переконайтеся в цьому самі, відвідавши виробничий цех.
Звоните прямо сейчас и заказывайте металлообработку по тел: (044) 224-60-69

Закладні деталі замовити.

Українська