Міські огорожі "Бар'єр", огорожі спортивних майданчиків

Металеві паркани і огорожі

При виборі металевого паркану або сітки для огорожі, важливо враховувати ключові моменти:

висоту і довжину будується конструкції, а також розмір її осередків;

чи планується прохід людей або проїзд транспорту крізь огорожу (наявність воріт і хвірток);

нерухомість якого типу планується захистити (приватне домоволодіння, майданчик для ігор, територія промислового підприємства і т.д.).

Металлопрокат

Від перерахованих характеристик залежить правильний вибір забору або сітки для огороджень, а також підсумкова вартість і ефективність виконання огороджувальних спорудою покладених на нього функцій. Компанія «Стіллар» входить в число провідних виробників і постачальників металевих парканів та зварних сіткових огорож з металу. Продукція виготовляється з високоякісних матеріалів, оцинковується і покривається спеціальним покриттям полімерного типу на професійному обладнанні з використанням інноваційних технологій. Ми готові запропонувати вам металеві паркани і огорожі стандартного розміру або виготовити продукцію за індивідуальним замовленням.

Металлопрокат

асортиментний ряд

При необхідності купити металевий паркан або сітку для огорожі, в лінійці продукції компанії «Стіллар» ви завжди знайдете варіант, оптимально задовольняє ваші потреби, побажання і фінансові можливості. Ми пропонуємо до замовлення позиції, про які - нижче.

Секційні огорожі «РУБІЖ». Одні з найпоширеніших зварних забірних конструкцій, які мають широкий спектр застосування: для огорожі домоволодінь, будівельних майданчиків, шкіл, офісних будівель, баз відпочинку, спортивних майданчиків, складських приміщень і т.д.

 

Паркани панельні зварні «КОЛЬЧУГА». Ці панелі мають підвищену міцність, довговічність і стійкість до впливу зовнішнього середовища. Використовуються для огорожі стратегічно важливих об'єктів і територій: атомних станцій, аеропортів, футбольних полів, і т.д.
кольчуга

Міські панелі огорожі «БАР'ЄР». Основне цільове призначення - огородження об'єктів у межах населених пунктів, а саме: пішохідних доріжок, клумб, газонів. Особливість конструкції - наявність захисної планки (перила) у верхній зоні конструкції.
барьер

Ворота і хвіртки. Використовується при необхідності забезпечення проходу людей або проїзду транспорту крізь огорожу. До реалізації пропонуються ворота розпашні, відкотні та хвіртки. Установка пропонованих воріт і хвірток не вимагає проведення додаткових робіт (свердління, врізки і т.д.). Напрямок відкриття воріт і хвірток обмовляється заздалегідь.
ворота и калитки

Вся представленная в каталоге продукция изготавливается при полном контроле соответствия требованиям ГОСТов и стандартам ISO. Подробную информацию о каждом изделии вы можете получить у консультантов нашего предприятия.

Ограждение «Барьер» является:

Действенным способом борьбы с неправильно припаркованными авто;

Заметным штрихом, который дополнит целостную картину благоустройства;

Частью ландшафтного дизайна;

Имиджевым элементом в оформлении торгового центра, участка компании и пр.

Металлопрокат

 

Огородження «Бар'єр» можуть застосовуватися: в скверах і парках, для проїжджої частини, велосипедних доріжок та пішохідних зон. Також огорожі з успіхом застосовуються на дачних ділянках, навколо клумб і для огорожі газонів, як огорожі спеціальних зон (аеропорти, спортивні та військові об'єкти).

Чому варто вибрати саме огорожі «Бар'єр»:

Повна безпека, як для велосипедистів, так і для пішоходів;

Немає необхідності у фарбуванні (за рахунок покриття панелей методом гарячого цинкування або цинкового фосфатування з полімерним покриттям);

Тривалий захист огорожі від корозії;

Висока стійкість до будь-яких погодних умов;

Привабливий зовнішній вигляд;

Довготривала функціональність;

Випуск виробів в будь-якій кольоровій гамі.
Головною особливістю міських огорож «БАР'ЄР» є наявність захисної планки (перила) у верхній частині секції. Полімерне покриття додає стійкість до корозії і зовнішніх кліматичних факторів абсолютно всіх елементів огорожі.

Можливі покриття металевих огорож:

Оцинкований дріт з цинковим фосфатуванням і полімерним покриттям, відповідний кольоровій палітрі RAL;
Гаряча оцинковка по ГОСТ 9.307-89

 

ПП «Стіллар» виготовляє секційне огорожу «БАР'ЄР» в декількох варіантах:

  1. Огорожа «БАР'ЄР» 5/4/5 (вертикальні прутки Ø 4 мм, горизонтальні прутки - два, даметром по 5мм, верхня захисна планка);
  2. Огорожа «БАР'ЄР» 5/5/5 (вертикальні прутки Ø 5мм, горизонтальні прутки - два, діаметром по 5мм, верхня захисна планка);
  3. Огорожа «БАР'ЄР» 6/5/6 (вертикальні прутки Ø 5мм, горизонтальні прутки - два, діаметром по 6 мм, верхня захисна планка);
  4. Огорожа «БАР'ЄР» 8/6/8 (вертикальні прутки Ø 6мм, горизонтальні прутки - два, діаметром по 8 мм, верхня захисна планка).

 

Металлопрокат

Міські огорожі з зварної сітки "БАР'ЄР" - загальні технічні характеристики:

Довжина панелі, мм

Висота панелі, мм

Розмір ячейки, мм

Высота стовпа під секцію, мм

Кількість креплений на стовп, комплект

2500 - 3000

670

50 x 200

1000

2

870

1250

2

1070

1500

2

1270

1650

3

 

Українська