Графік роботи: Пн-Пт: 9:00-18:00

  • Пн.
  • Вт.
  • Ср.
  • Чт.
  • Пт.
  • Сб.
  • Вс.

Металопрокат

Стіллар – металопрокат у Києві

Складно уявити собі матеріал, більш універсальний, ніж металопрокат. Завдяки доступній ціні та відмінним технічним характеристикам сфера його застосування поширюється на самі різні галузі господарства, які відчувають потребу в використанні металевих виробів.

Велика різноманітність металопрокату (оптові поставки)

Настільки великим діапазоном свого застосування та активністю продажів металопрокат, у першу чергу, зобов’язаний величезній різноманітності сортаменту виготовлених на його основі елементів, які з успіхом використовують і при зведенні монументальних будівель, і у виробництві вузлів або окремих деталей для різної дрібної та великогабаритної техніки.

Активно ведеться оптовий продаж різних видів недорогого чорного металопрокату, який знаходить своє застосування в літако- та автомобілебудуванні, в складі побутової електротехніки та на широких просторах будівельної промисловості. Цей список можна продовжувати нескінченно, адже при бажанні металеві вироби можна виявити практично скрізь. І кожен раз саме вони складають незамінну основу будь-якого виробництва.

Однак універсальність металопрокату визначається не тільки різноманітністю зовнішніх параметрів; чималу роль у широкому використанні різних металевих виробів грає варіабельність їх хімічного складу: у продажу можна зустріти металопрокат на основі різних марок сталі, що відрізняються між собою наявністю, відсутністю або певним процентним вмістом тих чи інших елементів, які дають можливість адаптувати виріб до всіляких умов експлуатації.

Робота при низьких або, навпаки, дуже високих температурах, а також в умовах термічної нестабільності, перебування під дією сил натягу або високого тиску, тривала експлуатація в агресивних середовищах і ряд інших екстремальних особливостей застосування можуть бути подолані тільки завдяки особливим хімічним складом сучасних марок сталі.

Продаж металопрокату

Все, що стосується вибору підходящого під Ваші умови експлуатації металопрокату, формування збалансованого за всіма параметрами замовлення, забезпечення комфортної за якістю та часу доставки, а також (якщо є така необхідність) організації зведення металоконструкцій на основі придбаних матеріалів, – все це готова взяти на себе наша досвідчена команда професійних менеджерів.

Ми не тільки проконсультуємо Вас по всіх питаннях, що виникли та допоможемо з нарізкою тих чи інших елементів необхідного розміру, але й доставимо замовлення металопрокату до багатьох міст України: до Києва, Житомира, Вінниці, Хмельницького, Рівного, Чернігова, Харкова, Дніпра, Запоріжжя, Одеси, Миколаїва та ін. Наші ціни дозволяють купити металопрокат на самих лояльних умовах і, що найголовніше, зі збереженням високої якості виробів, адже ми зацікавлені в довгостроковому співробітництві з кожним нашим клієнтом, а імідж компанії для нас – понад усе!

Всі види та розміри труб дивіться в прайсі.

Телефонуйте нам! Ми постараємося відповісти на всі питання, які у Вас виникли!

Наш багатоканальний телефон у Києві: (044) 244 60 69.