Графік роботи: Пн-Пт: 9:00-18:00

 • Пн.
 • Вт.
 • Ср.
 • Чт.
 • Пт.
 • Сб.
 • Вс.

Панельный паркан “Кольчуга”

Установка панельного паркану зі зварної сітки стало популярним способом захистити територію. Конструкція універсальна, тому може використовуватися для огорожі ділянки приватного будинку та прилеглої до нього території, спортивного майданчика та стадіону, території підприємства та прилеглих до офісної будівлі ділянок. Панельні огорожі такого типу спочатку виготовляються в естетично привабливому вигляді, не тільки виконуючи свою функцію, а й додаткове прикрашаючи ділянку. В компанії «Стіллар» Ви можете якісні, красиві паркани з сітки купити за доступною ціною.

Металлопрокат

Принцип виготовлення панельних огорож – огорож зі зварної сітки

Кожна секція паркану складається з вертикальних і горизонтальних прутів, що перетинаються під прямим кутом і скріплених у місці перетину точковим зварюванням. Прути можуть мати різний перетин і бути оцинкованими або покритими полімерною фарбою різного кольору. В результаті, виходить паркан зі зварної сітки з осередками квадратної або прямокутної форми. Наявність полімерного покриття кожного прута, стовпа та всіх елементів кріплення забезпечує надійний захист металевих деталей від атмосферного впливу, виключаючи іржу, окислення та подальше гниття з втратою жорсткості та зовнішнього вигляду. Приймаючи рішення купити паркан зі зварної сітки, Ви виключаєте необхідність щорічно його фарбувати, очищати від слідів опадів і «вуличної творчості» (графіті). При необхідності, в паркан панельний легко вбудовуються ворота та хвіртка в необхідних місцях.

Металлопрокат

Переваги установки панельної системи огорожі зі зварної сітки

 • Естетика й захист території. Секційні паркани зі зварної сітки мають привабливий зовнішній вигляд, а принцип їх виготовлення робить кожну секцію міцною та жорсткою, що перешкоджає проникненню на ділянку сторонніх осіб і безпритульних тварин.
 • Доступна ціна. Зварна сітки має доступну вартість, що робить її оптимальним і вигідним варіантом облаштування будь-якої території.
 • Надійність і краса. Використання якісних матеріалів і принцип виготовлення паркану з металевої сітки роблять його, огорожу даного типу надійним і красивим.
 • Універсальність. Металевий паркан зі зварної сітки може використовуватися для огородження територій приватного, будівельного, адміністративного, розважального та промислового призначення.
 • На сьогоднішній день даний вид захисної споруди є кращою альтернативою дорогим парканам через цінову доступність і простоту установки. Монтаж такого паркану можна здійснити власними силами за допомогою простих інструментів, заощадивши на залученні професійних будівельників.

Компанія «Стіллар» пропонує паркан секційний із сітки в широкому спектрі варіантів виконання за розумною ціною. Продукція має високі показники механічної міцності та стійкості до корозійного впливу. Мінімальний термін служби такого огородження становить 20 років.

Металлопрокат

Панельні огорожі зі зварної сітки “Кольчуга” – можливі покриття забору:

 • оцинкований дріт з цинковим фосфатуванням і полімерним покриттям (відповідний кольоровій палітрі RAL).
 • гаряча оцинковка.

Компанія «Стіллар» виготовляє секційну огорожу «КОЛЬЧУГА» в декількох варіантах:

 1. Огорожа «КОЛЬЧУГА» 5/4/5 (вертикальні прутки Ø 4 мм, горизонтальні прутки – два, діаметром по 5мм);
 2. Огорожа «КОЛЬЧУГА» 5/5/5 (вертикальні прутки Ø 5мм, горизонтальні прутки – два, діаметром по 5мм);
 3. Огорожа «КОЛЬЧУГА» 6/5/6 (вертикальні прутки Ø 5мм, горизонтальні прутки – два, діаметром по 6мм);
 4. Огорожа «КОЛЬЧУГА» 8/6/8 (вертикальні прутки Ø 6мм, горизонтальні прутки – два, діаметром по 8 мм);

Секції огорожі «КОЛЬЧУГА» мають штирі (виступи вертикальних прутків) висотою 25 мм тільки у верхній частині панелі.
Панельні огорожі зі зварної сітки “Кольчуга” – загальні технічні характеристики:

Довжина панелі, мм Висота панелі, мм Розмір осередка, мм Висота стовпа під секцією, мм Кількість кріплень на стовп, комплект
2500 – 3000 630 50 x 200 1000 2
830 1250 2
1030 1500 2
1230 1650 3
1430 2000 3
1630 2100 3
1830 2300 4
2030 2500 4
2230 2800 4
2430 3000 4

Металлопрокат

Стовпи для секційного огорожі:

 • Мають отвори для кріплення;
 • Виробництво стовпів як довговічних виробів, характеризує використання оцинкованої профільної труби, також як зварні панелі, оброблені методом цинкового фосфатування з наступним нанесенням полімерного покриття;
 • Стовпи поставляються з пластиковою кришкою для закриття зверху та заглушками для отворів під кріплення;
 • Товщина стінки – 1,5 мм;
 • Перетин – 60х40 мм;
 • Висота стовпів огорожі залежить від висоти панелі (дивись таблицю).

Елементи кріплення зварної секції з полімерним покриттям.

Кріплення панелі до стовпів виробляється за допомогою спеціальних скоб, болтів і гайок. Тип кріплення, який використовує «Стіллар», сміливо можна назвати антивандальним, оскільки кріпильний болт з напівкруглою голівкою не має ніяких насічок під викрутку або інший інструмент, а притискна гайка затягується всередині стовпа та дістатися до неї дуже складно. Для монтажу секцій огорожі «Кольчуга» до стовпів використовується тільки торцевий ключ, ніяких інших додаткових інструментів і матеріалів використовувати не потрібно. Технологічний кріпильний отвір у стовпі після закінчення монтажу глушиться спеціальною пластиковою пробкою, яка входить у комплект кріплень.

Металлопрокат

У тому випадку, якщо замовник пред’являє до стандартних моделей огорожі підвищені вимоги безпеки, паркан можна укомплектувати додатковими аксесуарами.

Панельна огорожа “Кольчуга” – додаткові аксесуари до стандартних варіантів:

 • П’ята – металева основа стовпа для кріплення на бетон;
 • Г або Y – подібні наконечники (для установки плоского або спірального колючого дроту);
 • Подовжений стовп для монтажу 1-3 рядів ключів дроту.

Металлопрокат

Цікавить панельний паркан і його ціна? Компанія «Стіллар» пропонує доступні ціни на якісні панельні системи огорожі та на всю свою продукцію. Будьте впевнені, що панельні огорожі виправдають себе та Ви на кілька десятиліть забудете про проблему охорони території.