Графік роботи: Пн-Пт: 9:00-18:00

  • Пн.
  • Вт.
  • Ср.
  • Чт.
  • Пт.
  • Сб.
  • Вс.

Переносні огорожі

Сучасний світ вимагає сучасних підходів до вирішення питання різних огорож. Так, давно пішли в минуле старі дерев’яні хвіртки та ворота, які за кілька років втрачали форму й вид з-за несприятливих впливів зовнішнього середовища, а також трудомісткі в установці бетонні плити. Компанія «Стіллар» пропонує системи огорож, які є найбільш зручними при установці та експлуатації, а також мають високу довговічність. Це різні огорожі для ваших будинків і ділянок, до яких відносяться огороджувальні конструкції з оцинкованого прута, огорожі зі збірних панелей, сталевого дроту, розсувні, консольні та відкатні ворота, металеві огорожі та паркани.

Металлопрокат

Всі огорожі, представлені на сайті «Стіллар», виробляються в Україні за найвищими європейськими технологіями з повною відповідністю ГОСТам. Вони являють собою панельні гратчасті паркани з оцинковкой і полімерним покриттям декількох кольорів.

Металлопрокат

Системи огорож використовуються для огородження різних майданчиків – як будівельних, так і виробничих, аеропортів, складських приміщень, річкових і морських портів, причалів, пляжів, спортивних споруд і майданчиків, лікарняних, санаторних, навчальних і навчально-виховних дитячих комплексів, шкіл, військових баз або режимних об’єктів. Крім того, природно, металеві огорожі зручні на дачних і фермерських ділянках, у разі огородження котеджів, саду, відмінно підходять, як основа для живої огорожі. Такі системи огорож дуже прості в установці, не вимагають особливих умов експлуатації, витримують значні перепади температур, надійні та довговічні. Деякі з функціональності порівнюють зі звичайними металевими парканами, але огорожі зі збірних панелей мають більш високі експлуатаційні характеристики та витривалість.

Наша фірма здійснює доставку огороджень у будь-які міста України, тому незалежно від того, живете Ви, наприклад, у Києві, Харкові чи Львові – придбання необхідних металевих огорож не буде проблемою. Компанія «Стіллар» пропонує продукцію найвищої якості, тим самим можна не турбуватися при виборі того чи іншого типу огорож. Крім того, можлива обробка індивідуальних проектів у залежності від Ваших особистих потреб, адже часто ділянки мають складні форми і стандартні металеві огорожі незручні при установці.

Металлопрокат

Продаж огороджень відбувається, як через наш інтернет-магазин, так і безпосередньо – в представництвах, які розміщені в усіх великих містах України. Ми турбуємося про свою репутацію, тому наші огорожі оптимально поєднують у собі високу якість і доступну ціну, що оцінять господарські люди, які думають, як щодо надійності матеріалу, так і про свій гаманець.