Графік роботи: Пн-Пт: 9:00-18:00

 • Пн.
 • Вт.
 • Ср.
 • Чт.
 • Пт.
 • Сб.
 • Вс.

Закладні деталі – металообробка

Закладні деталі з металу – це пластини, які монтуються в конструкції до їх бетонування та служать основою для приварювання анкерних стрижнів, які вже закладаються в бетон. Це дозволяє отримати міцне з’єднання залізобетонних конструкцій, підвищити стійкість споруди та спростити монтажні роботи. Заставні вироби є найважливішим елементом ЗБК, без якого неможливо сучасне монолітне будівництво.

Закладные детали

Виготовлення закладних елементів здійснюється відповідно до державних стандартів 19292-73 шляхом приварки втавр арматури до пластин. Крім цього допускається використання дугового зварювання для роззенкованих отворів за ГОСТом 14098-2014. У такому випадку товщина листа повинна перевищувати 0,75 діаметра арматури, що приварюється, або буде збільшена до потрібного значення перед початком роботи. Застосування ручного дугового зварювання для скріплення деталей втавр неприпустимо. Вона може бути використана для з’єднання внахлест гнутих анкерів з листами закладних деталей груп «3» та «6». Для інших груп може використовуватися рельєфно-точкове зварювання, крім випадків, коли елементи створюються для опор з вібраційним навантаженням.

Вироби з металлу групи «2» створюються без зварювання та найчастіше мають розібраний вид. Елементи з металлу групи «6» створюються окремо та поставляються в комплекті, який представляє собою дві пластини з прямими/гнутими анкерами та трубкою. Скріплення елементів проводиться вже безпосередньо перед установкою пластини в опалубну форму. При цьому важливо забезпечити жорсткість конструкції для дотримання необхідного положення арматури.

Види закладних деталей

Особливості ЗБК та проекту часто вимагають використання декількох видів сталевих деталей, які можуть бути:

 • відкриті;
 • закриті.

Виробництво обох видів регламентовано ГОСТом 14098-91. Відкритий тип виробів використовується для будівельних робіт, оскільки має хорошу гнучкість. Другий тип частіше затребуваний при монтажних роботах під час зведення конструкцій.

Крім поділу на вищенаведені види, вироби класифікуються за розташуванням арматури до листу на:

 • похилі;
 • комбіновані;
 • паралельні;
 • перпендикулярні.

Визначення такого типу виробів відбувається на стадії створення плану залізобетонних конструкцій, так як поєднання елементів відбувається вже в процесі монтажу. Деталі з кутової сталі часто покриваються спеціальним антикорозійним складом або піддаються цинкуванню, що підвищує їх стійкість до механічного впливу та корозії. При замовленні на створення закладних деталей ціна на необхідність їх захисного покриття обговорюється окремо.

Детали из металла изготовление на заказ

Необхідність виготовлення серії заставних деталей на замовлення може бути викликана нестандартністю або складністю проекту, де не є придатними вироби стандартного типу. Виробництво закладних деталей в компанії «Стіллар» здійснюється відповідно до державних стандартів, що дозволяє домогтися високих характеристик міцності. При створенні проекту враховуються габарити конструкції, вертикальні та горизонтальні навантаження, ймовірні відхилення при монтажі, що дозволяє виготовити закладну деталь з металу будь-якого виду.

Металобробка та художнє фрезерування

Художественная резка металла, фрезеровка фигурная

Ми виконуємо металообробку будь-якої складності в Києві за доступними цінами в Україні. Замовнику потрібно тільки скласти технологічну карту виробу, уточнити матеріал і особливі характеристики продукту, якщо вони потрібні. На підставі технічного завдання буде здійснено:

 • проектування закладних деталей і узгодження проекту із замовником;
 • вибір типу металу, обладнання та технології виробництва;
 • металообробка, фрезерування та шліфування;
 • художня різка металу (фрезерування);
 • перевірка якості отриманого виробу;
 • складання технічної інформації до продукту.

Для виробництва закладних деталей на замовлення використовується сучасне обладнання та технології металообробки. Виготовлення фундаментних болтів та інших типів виробів здійснюється на верстаті плазмового різання заставних виробів з ЧПУ, що гарантує точність роботи та відповідність готового виробу необхідним габаритам.

Замовити закладні деталі в Києві

Компанія «Стіллар» виготовляє сталеві деталі будь-якого типу, використовуючи марки БСт3 КП2 і ВСт3 КП2, арматуру з металу марки 25Г2С і 35ГС. Після випуску металеві закладні деталі проходять перевірку на відповідність технічним вимогам в рамках ГОСТу 10922-75. Отримані вироби відповідають необхідному проекту та не потребують додаткової обробки. Купити закладні деталі або замовити послугу виготовлення можна, залишивши заявку на сайті, зателефонувавши за номером +38 044 224 60 69 або звернувшись до офісу компанії за адресою: м.Київ вул. Пшенична, 2.

Закладні деталі ціна. (Схема, таблиця прайс-лист)