Графік роботи: Пн-Пт: 9:00-18:00

 • Пн.
 • Вт.
 • Ср.
 • Чт.
 • Пт.
 • Сб.
 • Вс.

Рубка металу гільйотиною

Компанія «Стіллар» пропонує скористатися професійним обладнанням для обробки металу – на замовлення клієнта нами здійснюється рубка металу гільйотиною. Потужність обладнання дозволяє обробити листовий метал у будь-якому обсязі, а доступні ціни роблять собівартість виробів низькою.

Технологія рубки металу

Рубка металу

Серед інших технологій отримання заготовок заданих параметрів рубка металу гільйотиною є найпоширенішою – її використовують у випадках, коли із заготовки потрібно отримати велику кількість виробів за короткий час.

Рубка листа гільйотиною здійснюється гідравлічним, електричним обладнанням. Під час операції використовується лезо прямого типу або ножиці (у якого дві ріжучих кромки).

Рубка металу гільйотиною в Києві обладнанням компанії «Стіллар» виконується за рахунок сили, накопиченої в маховику – її досить, щоб різ здійснювався за один раз. Процес розкрою виглядає так:

 1. листовий метал подається під ніж на необхідну для отримання заготовки довжину;
 2. на лист опускається фіксатор, притискає матеріал до робочої поверхні верстата, щоб заготовка не змістилася;
 3. ніж опускається, відсікаючи частину металу заданого розміру;
 4. фіксатор і лезо піднімаються у вихідне положення для виконання наступної операції.

Порубка металу на гільйотині в компанії «Стіллар» дозволить обробляти вироби з холодного та гарячого прокату сталі, а також заліза товщиною від 2 мм до 12 мм. Якість різання однаково висока для будь-якої товщини, а зріз рівний по всій довжині, без задирок.

Крім сталевого прокату, таким способом здійснюють різання міді, алюмінію, латуні та полімерних матеріалів. Крім цього, на обладнанні нашої компанії здійснюється рубка листового металу.

Рубка металу 2

Переваги співпраці з компанією «Стіллар»

Нашою компанією виконується послуга різки металу гільйотиною на власному обладнанні. Звертаючись до нас, Ви отримуєте бездоганно виконане замовлення, а також цілий список переваг:

 • швидко виконану роботу;
 • відповідність отриманих заготовок заданих розмірів;
 • готовність виробів до використання.

На рубку металу гільйотиною ціна є особливо вигідною, а з мінімальною витратою часу на операції собівартість заготовок від «Стіллар» дозволяє залишатися в авангарді ринку.

Щоб дізнатися деталі, запитати прайс на рубку металу або поставити додаткові запитання – зробіть запит на нашому сайті або зателефонуйте фахівцям за вказаними телефонами – з Вами в максимально стислі терміни зв’яжуться наші менеджери, щоб обговорити всі необхідні деталі та розрахувати вартість послуг.

Для наших клієнтів ми здійснимо завантаження виробів вручну (до 300 кг) або краном у відкритий транспорт. Доставку також проводимо самостійно (від 1 до 20 тонн) у будь-яку точку країни власними автомобілями.

Компанія «Стіллар» гарантує відповідальний підхід до виконання кожного замовлення. Будемо раді співпраці з Вами!