Добірні елементи

Добірні елементи покрівлі призначені для захисту та загального декорування покрівельних конструкцій. Вони забезпечують герметизацію стиків, запобігаючи проникненню вологи та пилу, підвищують рівень теплоізоляції, а також формують закінчений архітектурний образ.

Виготовляються добірні елементи з металевого листового прокату з оцинкованим покриттям за ГОСТом 14918-80 і з полімерним покриттям за ГОСТ Р 52146-03; товщина сталевих листів складає 0,45-0,5 мм. Надійним захистом від зовнішніх впливів служить оцинкована поверхня та/або шар полімерного покриття, який вибирається за каталогом RAL, що дозволяє підбирати необхідне кольорове рішення відповідно до дизайну будівлі. В представленому асортименті Ви можете знайти такі варіанти полімерного покриття:

  • PEMA (Polyester matt) — надійний вибір для створення стійкої до впливу навколишнього середовища покрівлі; відмінно витримує вплив негоди, протистоїть корозії; матова поверхня проявляє відмінні декоративні якості;
  • PE (Polyester) — стійке до дії корозії та перепадів температур глянсове покриття; не накопичує бруд і пил на своїй поверхні.

Види добірних елементів покрівлі

Серед добірних елементів представлені такі:

  • планки карнизні та фронтонні;
  • куточки та ендови — елементи для захисту та оформлення внутрішніх і зовнішніх кутів, наприклад, кутова планка коника даху;
  • планки примикання;
  • різні відливи для відведення потоків води, в тому числі відливи віконні;
  • снігозатримувачі.

Ми пропонуємо, як стандартні варіанти добірних елементів покрівлі, так і нестандартні форми виробів, які можуть бути виготовлені в індивідуальному порядку за ескізами замовника. Краще поєднання ціни та якості, компетентний персонал і зручна доставка по Києву, області та всій Україні — це те, що ми готові запропонувати кожному клієнту.