Графік роботи: Пн-Пт: 9:00-18:00

  • Пн.
  • Вт.
  • Ср.
  • Чт.
  • Пт.
  • Сб.
  • Вс.

Решітка

Металеві решітки замовити та купити в Києві недорого можна за тел: (044) 224-60-69

На сьогоднішній день, як і раніше актуальними залишаються металеві решітки. Вони мають у своєму розпорядженні креативність дизайнерських можливостей і функціональність. Такі конструкції виконуються в різноманітних габаритах, формах.

Оконные решетки
Решітка на вікна з елементами ковки

Зварні решітки ставлять перед собою, як мінімум, два завдання – захист приміщення від злому, проникнення та функцію прикраси. Якщо Вам необхідні решітки на вікна, двері, але Ви не знаєте, які краще підійдуть під Ваш стиль, не впадайте у відчай, наші досвідчені фахівці готові завжди проконсультувати.

Величезна різноманітність можливостей і технологій дозволить домогтися будь-якого рішення замовника.

Решетки на двери

Решетки от грязи у входа
Решітки від бруду біля входу в будівлю

Особливості металевих решіток

За типом конструкції решітки бувають глухими та розсувними. Замовляючи такі вироби, в першу чергу, необхідно подумати про власну безпеку, відсуваючи естетичну функцію на другий план. Однак, наші фахівці можуть ці дві функції поєднати та в результаті, Ви отримаєте необхідний вид решіток із вподобаним дизайном.

Важливим моментом при виборі решіток, є підбір профілю, з якого й будуть виготовлятися такі вироби. Є можливість замовити решітки з прутів, квадратів, смуг. Найпопулярнішими та естетично привабливими, вважаються варіанти з квадратів і прутів, однак, у кожного з нас різні смаки.

Пропонуємо вигідну покупку решіток за низькою ціною

Наша компанія пропонує кожному клієнту індивідуальний підхід. Ми завжди працюємо тільки з якісним матеріалом, а всі наші вироби сертифіковані та мають високу якість, міцність, надійність і безпеку – в цьому переконалися сотні наших споживачів.

Оперативно виготовимо для Вас решітки будь-якого рівня складності та для різних цільових призначень. Наші фахівці візьмуться за виконання будь-якого замовлення та реалізують його максимально швидко.

ТОВ «Компанія «Стіллар»- це вигідна пропозиція для кожного. Найголовніша перевага роботи з нами в тому, що весь наш товар володіє вигідним співвідношенням ціна-якість.

Звернувшись до нас, будьте впевнені, що Ви отримаєте повне відображення Ваших вимог і уподобань. У нас багатий досвід роботи в даній сфері діяльності, тому ми з радістю виконаємо Ваше замовлення та забезпечимо Вас стильними, красивими, та найголовніше – надійними решітками!

Можливо Вас зацікавлять: перила сталеві, рифлена арматура ціна, профільна труба для огорож.