Графік роботи: Пн-Пт: 9:00-18:00

 • Пн.
 • Вт.
 • Ср.
 • Чт.
 • Пт.
 • Сб.
 • Вс.

Металеві ворота та хвіртки

Під’їжджаючи до території промислового підприємства, адміністративної будівлі або приватного домоволодіння, людину «зустрічають» ворота і/або хвіртка. Вони є своєрідним обличчям і території, і господарів. Компанія «Стіллар» пропонує якісні, надійні металеві ворота та хвіртки в вичерпному спектрі варіантів виконання за доступною, адекватною ціною.

Ворота металеві: асортимент моделей

Вибираючи металеві гаражні ворота для в’їзду транспорту на територію підприємства, необхідно враховувати чинники, від яких безпосередньо залежить зручність їх використання:

 • тип воріт (відкатні або розсувні);
 • необхідність утеплення та спосіб відкриття (ручний або автоматичний).

Перший тип воріт (відкатні) є оптимальним рішенням для отримання зручного проїзду транспорту та захисту території від проникнення сторонніх. Їх головна перевага – відсутність потреби в додатковому вільному просторі, необхідному для розведення стулок, як біля воріт розсувного типу. Плюс до всього, ворота відкатного типу не мають верхню напрямну, тобто висота для в’їзду/виїзду транспорту нічим не обмежена. Приймаючи рішення купити ворота металеві відкатні, виготовлені компанією «Стіллар», Ви отримуєте надійну, міцну та жорстку конструкцію, основне полотно якої спроектовано з урахуванням можливих вітрових навантажень.

Другий тип воріт (розсувні) – найвідоміші та широко використовуються через доступність за ціною, надійностю та функціональностю. Розсувні металеві ворота для гаража, наприклад, є оптимальним варіантом. У них проста конструкція, яка й забезпечує надійність і довговічність тривалий час. При цьому воротам гаражним металевим, завдяки сучасним оздоблювальним матеріалами, можна додати будь-який дизайн і стиль. У даного типу металевих воріт навіть ціна є не головною перевагою. Їх обслуговування в процесі експлуатації практично не вимагає витрат, адже вони практично ніколи не ламаються.

При виготовленні металевих воріт нами приділяється пильна увага обробці поверхні спеціальними засобами, що запобігають корозії. Кожна модель проходить пильну перевірку якості та надійності. Компанія «Стіллар» готова виготовити ворота металеві з хвірткою (і без неї) необхідної конфігурації, в тому числі й за індивідуальним замовленням.

Ворота та металеві хвіртки (обов’язково подивіться приклади наших робіт – хвіртка креслення та хвіртки металеві фото) – це недорогий і функціональний елемент огорожі, який може використовуватися на різних територіях.

Секційні ворота з хвірткою застосовуються:

 • На дачі;
 • В складських і виробничих приміщеннях;
 • На будівельних майданчиках.

Виготовлення воріт і хвірток компанією «Стіллар» має відмінну рису. Виготовлення хвірток, огорож і воріт характеризується спеціальним методом обробки виробів за допомогою гарячого цинкування або цинкового фосфатування, з подальшим нанесенням полімерного покриття. Такий вид обробки дозволяє досягти приголомшливих властивостей металу, а саме високої стійкості до кліматичних особливостей регіону, стійкості до механічних пошкоджень. Такий паркан, хвіртка та ворота прослужать не менше двадцяти років! Так що Ви сміливо можете замовити ворота з хвірткою та забути про них на кілька десятиліть.

Металеві ворота з хвірткою, ціна

Наша компанія пропонує тільки якісні вироби, які будуть якісно служити довгі роки. За рахунок легкості та компактності, а також завдяки грамотному плануванню й виробництву, ціни на вироби встановлюються доступними для всіх верств населення. Ворота металеві, хвіртка металева – ціна на всі вироби Вас приємно здивує та порадує.

Наша компанія пропонує два види воріт (ворота та хвіртки фото):

 • відкатні ворота з хвірткою;
 • ворота розсувні з хвірткою.

Зважилися купити ворота з хвірткою? Шукаєте красиві вироби, високу якість за доступною ціною? Звертайтеся в компанію «Стіллар»!

Металлопрокат

Металлопрокат