...

Графік роботи: Пн-Пт: 9:00-18:00

 • Пн.
 • Вт.
 • Ср.
 • Чт.
 • Пт.
 • Сб.
 • Вс.

Козирки та навіси

 

Металеві навіси та козирки високої якості в Києві за ціною виробника.

Презентабельні та оригінальні навіси завжди привертають увагу оточуючих. Такі вироби можуть стати головною прикрасою для приватного будинку, розважального закладу, магазину, стоянки.

 Навіси та козирки з металу і полікарбонату
Навіси та козирки з металу та полікарбонату

Козирок, в свою чергу, дбайливо захистить від негоди. Його, як правило, встановлюють біля входу в гараж, на виробничі цехи, та біля входу в будь-яке приміщення, як житлове, так і офісне. Такий елемент вважається обов’язковим, так як служить не стільки для дизайну, скільки для зручності.

Вироби з металу давно заслуговують повагу, тому що з таким матеріалом не зрівняється жодна інша. Стильні та привабливі металеві навіси, виготовлені руками наших досвідчених і кваліфікованих фахівців – Ваше вигідне рішення! Нами пропонується широкий вибір якісних навісів і козирків з металу на будь-який смак і гаманець.

Особливість і переваги металевих козирків і навісів

Якщо Ви бажаєте встановити якісні, функціональні та безпечні навіси та козирки, Ви звернулися в потрібне місце! Однак, перш ніж зробити покупку, давайте уточнимо, якими саме перевагами володіє наша продукція:

1. Високою якістю, згідно з усіма стандартами та нормами.
2. Повною відповідністю з конкретним цільовим призначенням.
3. Доступними та лояльними цінами.
4. Варіативністю та різноманітністю стилів.
5. Кожна конструкція має високий показник міцності й надійності.

Яким повинен бути козирок над Вашим будинком або іншим приміщенням – вирішувати тільки Вам! Наше завдання – запропонувати продукцію, яка в повній мірі буде відображати всі Ваші побажання та вимоги.

При виготовленні виробів, нами використовуються профільні труби, металеві прути арматури, сталь оброблена плазмовим різанням, покрівельні матеріали, профнастил або полікарбонат монолітний тм Oscar. Якщо клієнт бажає, то й різноманітні декоративні елементи, які стануть гармонійним продовженням уже створеного стилю фасаду будинку або прилегаемой території.

Розробляючи кожну окрему конструкцію, інженери виходять з поглядів функціональності. При виготовленні, в обов’язковому порядку, враховуються такі моменти:

1. особливість відведення та стоку води;
2. навантаження від опадів.

Кожен клієнт бажає, щоб характеристики універсальності вигідно задовольняли дизайнерські розробки всього фасаду. Тому наші проектувальники пропонують такі типи навісів:

1. одно- та двосхилі;
2. арочні та куполовидні;
3. увігнуті моделі та «маркізи».

Що отримуєте, купуючи у нас металеві навіси та козирки

Вся продукція ТОВ «Компанії «Стіллар» повністю відповідає діючим ГОСТам. На кожен запропонований товар є сертифікати, що офіційно підтверджують якість, а значить, тривалий експлуатаційний термін. Використання високоякісного матеріалу в ході створінь навісів і козирків з металоконструкцій, гарантує вірну та надійну службу.

Звернувшись до нас, Ви отримаєте:

 1. якісну продукцію, згідно необхідного цільовим призначенням;
 2. оперативний сервіс обслуговування; безкоштовні консультації від досвідчених фахівців;
 3. економію фінансових коштів і часу;
 4. найкоротшу доставку та встановлення (при необхідності);
 5. високий професіоналізм і відповідальність.

Багато споживачів неодноразово, на особистому прикладі, змогли переконатися в тому, що наша продукція відповідає всім зазначеним характеристикам. Замовляйте стильні навіси та козирки – нехай Ваше життя стане ще комфортніше!

.