Стіллар: продаж металопрокату в Києві та Україні

Металопрокат у Києві від компанії «Стіллар»

Найбільш затребуваним сьогодні матеріалом, який широко застосовується в будівництві та різних галузях промисловості, є прокат чорних металів. Продаж металопрокату в Україні став визначальним напрямом у роботі нашої компанії «Стіллар» з моменту заснування в 2006 році. Будучи дилерами найбільших виробників – компаній ArcelorMittal, «Славсант» і «Дніпровський трубний завод», – ми протягом 12 років поставляємо якісний металопрокат підприємствам і фірмам країни за конкурентоспроможними цінами з металобази в Києві, розташованої в районі Борщагівки.

Якісний металопрокат оптом від виробника в Україні

Затребуваність прокату чорних металів обумовлена ​​його доступною вартістю, в порівнянні з іншими матеріалами, та хорошими експлуатаційними якостями, головні з яких – міцність і здатність витримувати великі навантаження. Тому різні види прокату чорних металів використовують для створення найбільш відповідальних конструкцій, що особливо проявляється в сучасному будівництві. Продаж металопрокату, фізичні, хімічні та технологічні властивості якого задовольняють вимогам виробничого процесу та умов експлуатації металоконструкцій – головне завдання, що стоїть перед нашою компанією.

Сьогодні на металобазі «Стіллар» можна купити металопрокат оптом і в роздріб у самому широкому асортименті, включаючи:

  • холоднокатані та гарячекатані листи й сталеві смуги;
  • дріт і різні види арматури;
  • профіль сортовий з різних марок сталі круглого та квадратного перетину;
  • двотаврові балки, куточки й швелери в асортименті типорозмірів;
  • електрозварні водогазопровідні труби різних діаметрів;
  • профільні прямокутні труби.

Продукція, яку ми продаємо, поставляється безпосередньо з заводів-виготовлювачів сталевого прокату, має сертифікати, що підтверджують її відповідність міжнародним стандартам якості.

Продаж чорного металопрокату з металобази в Києві

Розташована в Києві на правому березі металобаза компанії «Стіллар» пропонує найбільш вигідні в Україні ціни на будь-який металопрокат і вироби з нього. Протягом всього терміну діяльності ми постійно вдосконалюємо своє технічне оснащення та методи обслуговування клієнтів. ТОВ«Стіллар» за довгі роки зарекомендувало себе надійним і відповідальним партнером, перетворившись в одного з провідних постачальників якісного сталевого прокату в країні.

Головні переваги нашої компанії:

  • міцні та довготривалі ділові зв’язки з виробниками сталевого прокату, що дозволяють встановлювати найвигідніші ціни на цей товар;
  • оснащеність технічним обладнанням, що дає можливість виконувати порізку прокату, його механізоване завантаження та виготовлення деяких видів металоконструкцій;
  • вдале розташування металобази в Києві (поблизу Окружної дороги), де є хороша транспортна розв’язка, що значно спрощує логістику;
  • доставка вантажу власним автотранспортом нашої компанії по Києву та області, а також в інші міста України.

Ми продаємо металопрокат європейської якості за вигідною ціною, дбайливо ставимося до кожного клієнта, дуже цінуємо свою репутацію, що є міцною основою для взаємовигідного співробітництва з підприємствами та компаніям різних сфер діяльності!