Графік роботи: Пн-Пт: 9:00-18:00

 • Пн.
 • Вт.
 • Ср.
 • Чт.
 • Пт.
 • Сб.
 • Вс.

Стіллар: продаж металопрокату в Києві та Україні

Металлобаза Стілар у Києві – Найкраща ціна на чорний метал в Україні

Найбільш затребуваним сьогодні матеріалом, який широко застосовується у будівництві та різних галузях промисловості, є прокат чорних металів. Продаж металопрокату в Україні став визначальним напрямком у роботі металобази «Стилар» з моменту заснування у 2006 році. Як дилери найбільших виробників – компаній ArcelorMittal, «Славсант» та «Дніпровський трубний завод», – ми протягом 12 років поставляємо якісний металопрокат підприємствам та фірмам країни за конкурентоспроможними цінами з металобази, розташованої в районі Борщагівки.

Якісні металопрокати оптом від виробника

Затребуваність прокату чорних металів обумовлена його доступною вартістю, порівняно з іншими матеріалами, та хорошими експлуатаційними якостями, головні з яких – міцність та здатність витримувати великі навантаження. Тому різні види прокату чорних металів використовують для створення найбільш відповідальних конструкцій, що особливо проявляється у сучасному будівництві. Продаж металопрокату, фізичні, хімічні та технологічні властивості якого задовольняють вимогам виробничого процесу та умов експлуатації металоконструкцій – головне завдання, яке стоїть перед металобазою Стілар.

Сьогодні на металобазі «Стилар» можна купити металопрокат оптом та в роздріб у найширшому асортименті, включаючи:

 • холоднокатані та гарячекатані листи та сталеві смуги;
 • дріт та різні види арматури;
 • профіль сортовий з різних марок сталі круглого та квадратного перерізу;
 • двотаврові балки, куточки та швелери в асортименті типорозмірів;
 • електрозварювальні водогазопровідні труби різних діаметрів;
 • профільні прямокутні труби

Вся продукція, що продається нами, поставляється безпосередньо з заводів-виробників сталевого прокату, має сертифікати, що підтверджують її відповідність міжнародним стандартам якості.

Продаж чорного металопрокату з металобази в Києві

Розташована в Києві, на правому березі, металобаза компанії «Стілар» пропонує найбільш вигідні в Україні ціни на будь-який металопрокат та вироби з нього. Протягом усього терміну діяльності ми постійно вдосконалюємо своє технічне обладнання та методи обслуговування клієнтів. ТОВ «Стилар» за довгі роки зарекомендувало себе надійним та відповідальним партнером, перетворившись на одного з провідних постачальників якісного сталевого прокату в країні.

Головні переваги металобази:

 1. міцні та довготривалі ділові зв’язки з виробниками сталевого прокату, що дозволяють встановлювати найвигідніші ціни на цей товар;
 2. оснащеність технічним обладнанням, що дає можливість виконувати різання прокату, його механізоване навантаження та виготовлення деяких видів металоконструкцій;
 3. вдале розташування металобази у Києві (поблизу Окружної дороги), де є хороша транспортна розв’язка, що значно спрощує логістику;
 4. доставка вантажу власним автотранспортом нашої компанії по Києву та області, а також до інших міст України.

Ми продаємо металопрокат європейської якості за вигідною ціною, дбайливо ставимося до кожного клієнта, цінуємо свою репутацію, що є міцною основою для взаємовигідної співпраці з підприємствами та компаніями різних сфер діяльності!

Ми здійснюємо оперативну доставку металу у будь-який куточок України. Незалежно від вашого місця розташування, ми готові доставити необхідний метал у будь-який куточок України: Київ, Харків, Одеса, Дніпро, Запоріжжя, Львів, Кривий Ріг, Миколаїв, Вінниця, Херсон, Полтава, Черкаси, Чернігів, Суми, Рівне, Івано-Франківськ, Тернопіль, Луцьк, Ужгород, Житомир.