Труби безшовні

Незважаючи на серйозну конкуренцію, яку створили труби з полімерних матеріалів, як і раніше трубні профілі зі сталі є затребуваними, а часом і незамінними в багатьох галузях. Адже труба сталева безшовна, завдяки цільної конструкції і властивостями матеріалу виготовлення, здатна витримувати великі механічні навантаження, високу температуру і тиск переміщуваного середовища. Тому вона знаходить широке застосування на особливо важливих і відповідальних об’єктах: в нафто- і газодобувної промисловості, для влаштування газо- і нафтопроводів, а також в автомобіле- і авіабудуванні.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Використовуючи метод трубопрокату, отримують два основних види безшовних труб:

  • труба безшовна холоднодеформована (сортамент визначається ГОСТом 8734-78);
  • труба безшовна гарячедеформована (сортамент визначається ГОСТом 8732-78).

Основні відмінності, крім ряду технічних показників, таких як, наприклад, стійкість до атмосферного тиску, полягають в особливостях зовнішніх параметрів. Так, для холоднокатаних труб діапазон можливих діаметрів становить 8-450 мм, для гарячекатаних — 25-700 мм.

Подібні співвідношення зберігаються й у діапазоні можливих показань довжини, який становить:

  • для гарячедеформованих сталевих безшовних труб — 4-12 м;
  • для холоднодеформованих безшовних труб — 1,5-11,5 м.

Відносно мірності довжини труби в обох випадках поділяються на вироби:

  • немірної довжини;
  • мірної довжини;
  • кратної мірної довжини.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Компанія «Стіллар» вже 12 років займається реалізацією металопрокату в Києві – ми є дилерами провідних виробників цієї продукції в Україні: Дніпровського трубного заводу (ДТЗ), компаній «Славснат» та «Arcelor mittal», тому можемо дотримуватися лояльності цінової політики. В нас завжди можна купити труби сталеві безшовні в Києві та інших містах нашої країни за найвигіднішою ціною, з доставкою в максимально стислі терміни. Ми пропонуємо тільки якісну та сертифіковану продукцію!