Графік роботи: Пн-Пт: 9:00-18:00

 • Пн.
 • Вт.
 • Ср.
 • Чт.
 • Пт.
 • Сб.
 • Вс.
moshenniki

Шахрайство на ринку металопрокату. Вибирайте надійних партнерів

Зростання попиту на вироби металопрокату призвело до того, що в цьому ключовому секторі економіки останнім часом збільшилась кількість шахраїв. Тож нашу епоху недарма називають «залізною». Бо це відповідає, як буквальному значенню цього визначення – адже ми оточені речами із металу, так і переносному. Останнє ж означає жорсткість, нешляхетність, схильність до обману, що характерно для часу, в якому живемо. Адже з кожним роком стає все більше тих, хто йде на будь-які фальсифікації, аби незаконно збагатитися.

Чим привабливий ринок металопрокату для шахраїв

До різного роду махінацій та обману потенційних клієнтів вдаються ті, хто прагне швидкого збагачення. А це можливо за умови отримання великих сум від майбутніх клієнтів, яких збираються ошукати. Тож, сфера металопрокату – одна з найбільш привабливих для ошуканців, враховуючи специфіку, об’єми, оптове постачання товару та, відповідно, ціни на нього. До всього ж, попит на цьому ринку зростає зі збільшенням популярності всього асортименту сталевого прокату, який широко використовують у промисловості, будівництві, сільському господарстві. За такої умови збільшується кількість підрядників, які можуть потрапити на наживку шахраїв.

У житловому та промисловому будівництві, обсяги якого ростуть з кожним роком, не обійтися без арматури, профільних та круглих труб, двотаврової балки, швелера та різноманітних видів листового прокату. В армуванні, яке використовується й для будівництва, й ремонту доріг, незамінним матеріалом є сталева сітка. Не кажучи вже про те, що метал став популярним і в оформленні інтер’єрів.

Тож, шукаючи потенційних замовників, шахраї оформляють липові контракти на оптову купівлю та постачання товару, вимагаючи стовідсоткової передоплати. Отримавши великі суми, вони залягають на дно, коли від них починають вимагати обіцяний продукт. Зазвичай для втілення шахрайських схем створюються недовговічні компанії, що лопаються, як мильні бульбашки, як тільки виникає загроза судових позовів. Однак трапляються й висококваліфіковані авантюристи – їх виявити складніше, вони можуть протриматися на ринку більше одного сезону.

Ще однією причиною збільшення випадків обману на ринку металопрокату саме зараз – є сезонні коливання цін на різний сортамент сталевого продукту.

Чим заманюють своїх жертв шахраї

Саме ціна і є тією наживкою, тим основним механізмом маніпуляцій, до якого часто вдаються шахрайські компанії, що намагаються ввійти в довіру покупців. Їхніми жертвами, як правило, стають саме ті замовники сталевого прокату, які понад усе хочуть зекономити. При цьому вони ризикують не лише тим, що можуть отримати неякісний товар, а й піддають себе загрозі не отримати його взагалі.

Ризикують й ті, хто довго зволікає з вибором металобази, хоча в Україні уже давно існують надійні постачальники металопрокату. Наприклад, інтернет-магазин «Стіллар», який гарантує не лише якісний товар, а й вчасну його доставку. Ті ж, хто не може визначитися з вибором ділового партнера, втрачають дорогоцінний час. На це й розраховують ошуканці. Вони пропонують постачання товару у вкрай короткий термін, обіцяючи при цьому низьку ціну. Така комбінація спрацьовує майже без промаху, якщо людина погано орієнтується на ринку сталевого прокату та не отримує при цьому кваліфіковану консультацію. Її завжди дадуть Вам надійні, перевірені часом компанії.

Фіктивні інтернет-магазини, які можуть створювати десятки рекламних віртуальних сторінок, обіцяють також і надшвидке виготовлення готової сталевої продукції: металоконструкцій, панелей, профнастилу, тощо. Вони також пропонують ті види металопрокату, які з тої чи іншої причини ненадовго можуть стати дефіцитними на ринку. І тут знову спрацьовує фактор «швидких термінів» постачання та «невисокої ціни» на товар, який до Вас може й не дійти.

То ж варто пам’ятати один із базових законів життя: подібне притягує подібне. Той, хто хоче купити продукт дешевше його ринкової вартості чи на нереальних для ринку умовах стає потенційною жертвою шахраїв, бо сам готовий до обману. Адже в цьому випадку людина впадає в ілюзію, ніби для неї існують якісь преференції, якісь виключення із загальних правил функціонування ринку. Як писав Олександр Пушкін: «Обмануть меня не трудно, я сам обманываться рад».

Основні схеми обману на ринку металопрокату

Схеми діяльності різного роду фіктивних та недобросовісних фірм напрацьовані вже давно. Їхня кількість збільшується з кожним роком, завдяки можливостям, які надає тепер інтернет. Адже створити свій веб-ресурс, а то й навіть декілька десятків його клонів і розміщати там будь-яку рекламну інформацію стало дуже просто. Тим більш, що покупець тепер шукає потрібний товар саме в інтернеті. То ж буває нелегко перевірити, що собою являє та чи інша металобаза, інтернет-магазин, які пропонують широкий асортимент сталевого прокату. Зазвичай, шахраї діють за декількома сценаріями.

 • Ви отримаєте товар, але поганої якості. Замість нових труб, наприклад, Вам можуть привести такі, що уже були у використанні. При цьому на них у подібних випадках роблять фіктивне маркування. Здійснивши передоплату такій недобросовісній фірмі, Ви, по суті, втрачаєте можливість, як замінити товар, так і отримати назад свої гроші, бо завтра ця компанія може розчинитися в повітрі.
 • Ви отримаєте нормальний товар, але в меншому обсязі, аніж той, за який заплатили. Таке шахрайство стає можливим, зважаючи на специфіку сталевого прокату, його розмірів та ваги. Адже не всі металобази гарантують реальну вагу продукту, яка відповідала б його вартості. Першою ознакою того, що Вас обдурили, є затягування постачальником обіцяного додаткового постачання вже купленого продукту.
 • Найгірший сценарій полягає в тому, що Ви не отримаєте товар зовсім. Авантюристи, аби ввійти в довіру клієнту, можуть навіть доставити Вам певний обсяг металопрокату, не вимагаючи при цьому передоплати. Повіривши в надійність такої металобази, яка до всього ж пообіцяє Вам нижчі ціни, як постійному клієнту, Ви в якийсь момент зробите стовідсоткову передоплату на великий обсяг товару та в результаті не отримаєте його зовсім. Це одна із розповсюджених схем тих шахрайських компаній, які примудряються дурити клієнтів не один сезон. Зрозуміло, що рано чи пізно для них настає піковий момент, коли треба безслідно зникнути, аби згодом з’явитися уже під новим брендом.

Небезпечно мати справу з ненадійними партнерами й через те, що, зробивши передоплату, Ви можете не отримати свій товар вчасно. Вам довго будуть морочити голову, знаходячи безліч причин, через які фірма, попри обіцянки, досі не доставила Вам продукт сталевого прокату. В цьому випадку шахраї збагачуються, пускаючи Ваші гроші в оборот, і можуть привезти товар тоді, коли він на цей момент уже коштує на ринку дешевше. В цьому випадку Ви втрачаєте і час, і гроші.

Ще одна неприємність, яка може прийти в Ваше життя разом із підставною фірмою – проблеми з податковою інспекцією. Адже неблагонадійні компанії зазвичай не подають туди всю необхідну документацію по факту купівлі-продажу, то ж винними у випадку порушень можуть зробити Вас. Результат – витрачені не за призначенням гроші та нерви. Відомо, що скупий платить двічі.

Важливо пам’ятати, що вводячи покупців в оману, недобросовісні ділки часто прикриваються чужими металобазами та інтернет-магазинами, видаючи їх за свої. В цьому випадку вони створюють сайти, подібні до тих, які викликають довіру клієнтів. То ж Ваша пильність компенсується очевидним виграшем. Він же стовідсотково забезпечений тим, хто знайшов надійного бізнес-партнера, якого Ви, що називається, будете знати в обличчя.

Вибирайте перевірені інтернет-магазини, серед яких металобаза «Стіллар»

Тож ті, хто зацікавлені в купівлі широкого асортименту прокатного сталевого продукту, мають бути обережними, перевіряючи з ким збираються мати справу. Тим більш, що ми є надійними постачальниками цього популярного товару. Компанія «Стіллар» давно зарекомендувала себе, як перевірений, чесний партнер на ринку металопрокату. Тривалий термін роботи у цьому сегменті економіки – краща гарантія нашої надійності. Ось декілька рекомендацій, які допоможуть Вам уникнути зустрічі з ошуканцями на ринку металопрокату:

 1. від шахраїв надійні фірми відрізняються, перш за все, якістю свого веб-ресурсу. Якщо Ви зайдете на сайти інтернет-магазину «Стіллар», Ви знайдете там не тільки детальний опис кожного виду сталевого прокату, а й таблиці з усіма його характеристиками, включаючи й ціни. Сайти шахраїв відрізняються не лише відсутністю детальної та реальної інформації з приводу кожної позиції потрібного Вам продукту, а й своїм дизайном – у всьому проявляється поспіх і недбалість;
 2. однією з кращих гарантій якісного інтернет-магазину є висока кваліфікація його працівників. Ті, хто давно працює на ринку металопрокату, дадуть Вам вичерпну відповідь на будь-яке запитання та порадять зробити правильний вибір товару в залежності від його майбутнього застосування. Ошуканці ж, зазвичай, не лише не можуть з першого разу фахово відповісти на запитання про особливості потрібного Вам продукту, вони часто нездатні навіть дати зрозуміле пояснення, як знайти їхній склад;
 3. керівники шахрайських компаній не люблять зустрічатися з клієнтами. Зазвичай вони не хочуть вказувати адресу свого офісу, та взагалі не схильні давати інформацію в повному обсязі. Тим більш вони не готові показати Вам уставні, бухгалтерські та інші документи фірми, які гарантували б її безпечність та хорошу репутацію.

Будьте пильними при купівлі виробів металопрокату

Вас мають насторожити такі фактори:

 • вимога стовідсоткової передоплати;
 • прохання поставити підпис на накладній у разі, коли товар Ви ще не отримали;
 • відмова Вашому проханню заручитись гарантіями інших клієнтів.

Неблагонадійний постачальник металопрокату не схильний давати Вам можливість неспішно перевірити якість продукту. Він всіляко уникає реалізації Вашого законного права перевірити реальну вагу уже завантаженого товару. Проявіть особливу пильність і в роботі з паперами – не піддавайтесь на різного роду незаконні прохання, які перш за все, стосуються документального оформлення угоди.

Усіх цих зайвих клопотів Ви уникнете, працюючи напряму з надійними постачальниками металопрокату, які не один рік працюють на ринку України. Вони забезпечать Вас не лише якісним товаром по прийнятній та реальній ціні, а й гарантують його своєчасне постачання по всіх регіонах країни.

Металопрокат у Києві ціна. Завжди актуальні ціни!

З будь-яких питань про придбання металопрокату, його порізки та доставки звертайтеся до наших кваліфікованих менеджерів за багатоканальним телефоном (044) 224 60 69