...

Графік роботи: Пн-Пт: 9:00-18:00

  • Пн.
  • Вт.
  • Ср.
  • Чт.
  • Пт.
  • Сб.
  • Вс.
polosa

Сталева смуга з нержавіючої сталі широко використовується в різних галузях народного господарства, таких як промислова та громадянська, завдяки своїй високій міцності до корозії, антиокислювальності, оброблюваності, зносостійкості та вишуканому декоративного виду. І з прогресом науки й техніки, розвитком національної економіки й поліпшенням рівня життя людей області її застосування постійно розширюються й розширюються.

Вона широко використовується в аерокосмічній, нафтохімічній, автомобільній, текстильній, електронній промисловості, побутовій техниці, комп’ютерах і т.д. Попит на продукцію також збільшився. Взагалі кажучи, галузь застосування може бути розділена на наступні дві категорії:

  1. сталева смугова продукція для високотехнологічних галузей промисловості: аерокосмічна промисловість, нафтохімічна промисловість, медичні прилади, вимірювальні прилади;
  2. вироби зі смугової сталі для підприємств середнього бізнесу: електронна інформаційна індустрія, промисловість побутових електроприладів, кухонний і столовий посуд, індустрія декоративних прикрас, метизна промисловість.

Гарячекатана смугова сталь, сталева смуга або гарячекатана смуга, являє собою металевий продукт, що часто використовується для численних застосувань у багатьох галузях промисловості. Ми розповімо про деякі унікальні властивості цього сталевого продукту, а також про деякі його найбільш поширених застосуваннях.

Перед прокаткою гарячекатану смугову сталь протруюють для видалення поверхневих забруднень і забезпечення чистоти та однорідності кінцевого продукту.

Сталева смуга не дає усадки та повзучості при температурі навколишнього середовища. Це однорідна легка сталь, яку легко виготовляти, транспортувати й встановлювати. Незважаючи на те, що вона доступна в різних формах, треба визначити правильну для Вашого проекту, в залежності від Ваших потреб.

Гарячекатана смуга – популярний металевий продукт в автомобільній промисловості, штампований на панелях кузова, а також інших автомобільних компонентах. Ви знайдете смугову сталь, яка використовується в таких приладах, як холодильники, пральні машини та сушарки. Унікальні властивості смугової сталі також зробили її популярним матеріалом для будівництва та будівельних матеріалів.

Гарячекатані сталеві смуги широко використовуються для каркасів автомобілів і автомобільних сидінь. Для цього застосування метал зазвичай проходить процеси травлення та змазування перед його використанням, щоб запобігти корозії та дозволити фарбування.

Гарячекатаний листовий прокат також використовується в сільськогосподарському обладнанні через його високий рівень міцності та здатності до формування. Для комбайнів, тракторів та іншої сільськогосподарської техніки потрібно міцність, яку пропонує гарячекатаний прокат.

Інші застосування гарячекатаної смуги включають водонагрівачі, компоненти вагонів і залізничне обладнання, огорожі, двері, стелажі та багато іншого.

Через унікальність обробки гарячекатана сталь є одним з найбільш часто використовуваних видів сталі для художніх скульптур (крім нержавіючої сталі). Варіації кольору уздовж сталевих листів забезпечують характер всієї скульптури.

Зворотній бік гарячого вальца полягає в тому, що, оскільки він не має обробки, він схильний до корозії. Але, в цьому й уся задумка скульпторів!

(Тьєррі Ерманн. Алхімічні варти.) Сучасне мистецтво із сталевого металопрокату, в даному випадку – смуг.

Компанія «Стіллар» пропонує купити сталеву смугу в Києві за найкращою ціною!

Ми пропонуємо всі види металопрокату в Києві зі швидкою нашою доставкою. Ціна на металопрокат на оригінальному сайті компанії «Стіллар» завжди актуальна.

З усіх питань телефонуйте (044) 224 60 69!