Графік роботи: Пн-Пт: 9:00-18:00

  • Пн.
  • Вт.
  • Ср.
  • Чт.
  • Пт.
  • Сб.
  • Вс.
shveller

Завдяки природі сталевих швелерів він використовується з безліччю інших сталевих виробів, найчастіше з двотавровими балками, щоб дійсно показати свій справжній потенціал. Сталеві швелери, будучи одним з кращих сталевих виробів для підтримки, самі по собі універсальні та міцні. Однак вони навіть краще, коли використовуються в якості опори для інших сталевих виробів!

Щоб зробити сталевий швелер, вуглецеву сталь піддають гарячої прокатки або лазерному зварюванню з гострими кутами на зовнішній кромці та внутрішньому радіусі. Завдяки чудовій структурної підтримки, яку забезпечує цей матеріал, його можна використовувати в різних областях, включаючи автомобілебудування, корпус машинного обладнання та будівництво.

5 способів використання сталевого швелера в будівництві та автомобілебудуванні

 

 

 

 

 

 

 

Крокви для дахів: сталеві швелери можна використовувати в якості крокв у дахах замість дерев’яних. Сталь більш міцна й довговічна, тому що не схильна до гниття або вологи. Він також може підтримувати настил даху, проходячи від карниза даху до коника.

Стійки в стінах: сталеві швелери можна використовувати в якості стійок замість звичайного дерев’яного каркаса. Шпильки несуть вертикальне навантаження будівлі. Сталевим каркасом легше управляти, тому що сталеві стійки важать на 1/3 менше дерев’яних та можуть витримувати більшу вагу.

Опора для дерев’яних балок: дерев’яні балки можуть бути посилені сталевими швелерами для додаткової міцності й жорсткості при будівництві будинку. Дерев’яні балки поміщаються у великий сталевий швелер, щоб можна було легко прикріпити інші компоненти.

Рами в автомобілях: сталеві швелери зазвичай використовуються в якості опор рами в автомобільній промисловості. Напрямні основної рами виготовлені з надміцної сталі. Більш легкий сталевий швелер служить опорою для таких конструктивних елементів як радіатори.

Конструкція причепа: сталеві швелери є важливими складовими конструкції причепів. Вони використовуються для створення направляючих основної рами, шпунта, який кріпиться до буксируючого транспортного засобу, конструкції підлоги та зовнішніх країв самого причепа.

 

 

 

 

 

 

Швелер чи двотавр?

«Компанія Стіллар» реалізує швелер з конструкційної сталі. Він широко використовується в причепах, а також є відмінним замінником деревини в будівництві. Двотаврова балка – це найбільш впізнавана структурна форма, але ми б посперечалися. Бувають випадки, коли краще використовувати С-подібний перетин.

Хоча двотаврові балки міцні, їх не завжди легко включити у виробництво. Проблема в тому, що є тільки дві паралельні грані для монтажу. Установка на поверхню, паралельну стінці, означає додавання кута до фланців. Швелер C-подібного перетину долає це, переміщаючи перегородку до одного краю фланців, змінюючи поперечний переріз з «I» на «C» в процесі.

Таким чином, C-подібний профіль має три плоскі поверхні для кріплення. Він як і раніше міцний, хоча така геометрія трохи поступається жорсткості двотаврової балки. Однак замість цього він уникає використання дужок або кута. Це економить гроші, час і вагу, можливо, варто перейти на більш важку секцію.

 

 

 

 

 

 

Інші переваги

З конструкційною сталлю легко працювати, до того ж, на відміну від дерева, вона не горить. Це робить її хорошою альтернативою пиломатеріалам для обрамлення стін або установки стельових стиків і крокв. Крім того, оскільки на відміну від матеріалу трубки, секція відкрита, вона легко миється, швидко й легко зливається, а не утримує вологу.

Сталевий швелер легкий, легко ріжеться та свердлиться, не схильний до корозії. Крім того, три плоскі поверхні спрощують додавання панелей або інших структурних компонентів. Він особливо популярний у човнових причепах, де легкість миття й відсутність ділянок, що утримують вологу, забезпечують довгий термін служби. Віконні й дверні коробки часто виготовляються зі швелера С-подібного перетину з тих же причин.

Так само, як уже було сказано вище, в будівництві часто використовується швелер С-подібного перетину. Це особливо хороший вибір там, де пожежа є більш серйозною проблемою, ніж зазвичай.

Форма двотаврової балки задовольняла потреби виробників, а також тих, хто будував протягом декількох поколінь, але іноді вона ускладнює складання. Ось чому ми пропонуємо вам розглянути швелер C-подібного перетину. З додатковою плоскою поверхнею матеріал C-подібного перетину може спростити вашу конструкцію та заощадити ваш час і гроші.

Ціни на всі швелери дивіться в прайсі. Швелер купити в “Компанії Стіллар” дуже вигідно, можлива порізка по Вашим розмірам!