Рифлена арматура

Металева рифлена арматура – це круглі прути з особливою рифленою поверхнею. Рифлений профіль може бути представлений одним з декількох видів малюнка, зокрема, серповидним або кільцевим. Від типу малюнка залежать такі характеристики арматури, як стійкість до розривного навантаженні та зачеплення прутків у бетоні.

Арматура рифленая оптом

Виготовляється арматура даного класу з низьколегованої та вуглецевої сталі. Діаметр кожного прутка варіюється від 6 до 40 мм. Завдяки своїй особливій структурі арматура надає конструкціям із залізобетону високу міцність. Рифлена поверхня оберігає металеві стрижні від зсуву всередині бетонної конструкції в процесі її експлуатації. Стіни, побудовані з арматури та бетону, не ушкоджуються від зовнішніх впливів.

Сфери застосування рифленої арматури

Арматура рифлена – найбільш затребуваний вид металопрокату на сьогоднішній день. Вона знайшла застосування в різних сферах будівництва для зведення найрізноманітніших будівель і споруд, у кладочних роботах, а також для створінь перекриттів, каркасів, перегородок. Як правило, арматура даного класу використовується для виробництва залізобетонних конструкцій, які будуть застосовуватися в подальшому при будівництві стін фасадів. Також вона може бути задіяна для зміцнення штукатурного покриття та для армування дорожніх покриттів. Тобто, всюди, де арматурні стрижні здатні виконати роль надійного сполучного елемента конструкції.

Рифлена арматура в компанії «Стіллар»

У компанії «Стіллар» Ви можете придбати якісну арматуру рифлену, яка відповідає ГОСТу, а також інші види металопрокату. Наш асортимент здатний повністю задовольнити потреби будівельних компаній.

Сортамент арматури в Україні.