Графік роботи: Пн-Пт: 9:00-18:00

  • Пн.
  • Вт.
  • Ср.
  • Чт.
  • Пт.
  • Сб.
  • Вс.

Зварювальні роботи

Зварюванняце виробничий процес, при якому дві або більше деталі з’єднуються один з одним за допомогою тепла, тиску або обох, утворюючи з’єднання в міру охолодження деталей. Зварювання зазвичай застосовується до металів, але також може застосовуватися й до термопластів, й до дерева. Готове зварене з’єднання називається зварною конструкцією.

Деталі, які з’єднуються називаються вихідним матеріалом. Матеріал, доданий для формування з’єднання, називається наповнювачем або витратним матеріалом. За формою ці матеріали можуть бути названі основною пластиною або трубою, присадочним дротом, що плавиться (для дугового зварювання) й т.д.

Витратні матеріали зазвичай вибираються подібними за складом основного матеріалу, таким чином формуючи однорідний зварений шов.

Як працює зварювання?

На відміну від пайки, при яких не плавиться основний метал, зварювання являє собою процес з високою температурою плавлення основного матеріалу. Зазвичай з додаванням наповнювача.

Нагрівання при високій температурі викликає зварювальну ванну з розплавленого матеріалу, яка остигає, утворюючи з’єднання, яке може бути міцніше, ніж основний метал. Тиск також можна використовувати для створення зварного шва, поряд з нагріванням або окремо.

Типи з’єднань

Стикове з’єднання

 

 

З’єднання кінців або країв двох частин під кутом один до одного 135-180° включно в області з’єднання.

Т-суглоб

 

 

 

 

З’єднання між кінцем або краєм однієї частини та лицьовою стороною іншої частини, при цьому частини складають кут один до одного від 5 до 90° включно в області з’єднання.

Кутовий шарнир

 

 

 

З’єднання між кінцями або краями двох частин, що складають кут один до одного більше 30°, але менше 135° в області з’єднання.

Крайове з’єднання

 

 

 

З’єднання країв двох частин під кутом один до одного від 0 до 30° включно в області стику.

Хрестоподібне з’єднання

 

 

 

 

 

 

З’єднання, в якому дві плоскі пластини або два стрижня приварені до іншої плоскої пластини під прямим кутом і на одній осі.

Внапусток

 

 

З’єднання між двома частинами, які перекриваються та утворюють кут між собою 0-5° включно в області зварного шва або зварних швів.

Типи зварних з’єднань

Зварні шви залежно від конфігурації

 

 

 

 

 

 

 

З’єднання між двома компонентами, які перекриваються виконане шляхом накладення кутового зварного шва по периферії отвору в одному компоненті таким чином, щоб з’єднати його з поверхнею іншого компонента, відкритої через отвір.

Електрозаклепка

 

 

 

 

Зварювання виконується шляхом заповнення отвору в одному компоненті заготовки присадним металом так, щоб з’єднати його з поверхнею компонента, який перекривають відкритого через отвір (отвір може бути круглим або овальним).

 

За типом проникнення

Шов з повним проплавленням

 

 

 

Зварне з’єднання, при якому метал шва повністю проникає в з’єднання з повним проплавленням кореня.

Шов з частковим проплавленням

 

 

 

Зварний шов, в якому проплавлення навмисно менше повного проплавлення.

Зварні шви з урахуванням доступності

 

 

 

 

 

Характеристики готових зварних швів

Стиковий шов

Кутовий шов

Компанія «Стіллар» надає послуги зі зварювальних робіт різної складності та виконує повний спектр робіт. Ми прагнемо утримувати демократичні ціни, але при цьому надавати високу якість у найкоротші терміни. Цьому сприяють технологічність процесу та висока кваліфікація персоналу. Інформацію з приводу варіантів цін на зварювальні роботи уточнюйте у менеджерів компанії “Стіллар”.

Україна, Київ, вул. Пшенична, 2. Тел.: +38 (044) 224-60-69.