...

Графік роботи: Пн-Пт: 9:00-18:00

 • Пн.
 • Вт.
 • Ср.
 • Чт.
 • Пт.
 • Сб.
 • Вс.
vorota-iz-profnastila-i-zabor

У досить недалекому минулому паркан виконував лише роль перегороджувати та захищати споруди, однак зараз до нього пред’являється більш широкий спектр вимог. Він повинен виглядати красиво, сучасно, а також забезпечувати бажаний рівень надійності та бути досить міцним. Металопрофіль готовий задовольнити всі ці вимоги та побажання, але цілком логічним є запитання: «Як вибрати профнастил для паркану?». Далі ми наведемо характеристики існуючих марок металопрофілю, що дозволить зробити обдуманий і обгрунтований вибір марки для зведення огорожі.

 

Купити профнастил за ціною нижче можна тільки в нас у Києві. Будь-яку з описаних марок профнастилу Ви можете замовити в нашій компанії «Стіллар». Продаж профнастилу за оптимальною ціною з гарантією якості будь-якого виробу та точної відповідності всім заявленим характеристикам. Доставка по всій Україні.

профнастил для забора

Марки профнастила для паркану

В першу чергу слід сказати про те, що для зведення парканів використовується стіновий профнастил. Отже, маркування профнастилу для паркану в точності збігається з маркуванням стінового профнастилу. При цьому необхідно розуміти, що будь-який профлист виготовляється зі сталі, ширина рулону якої – 1,25 м. Висота профілю (його хвилі) прямим чином впливає на ширину кінцевого профлиста – з її збільшенням ширина зменшується. З цього випливає висновок: для покриття певної площі Вам буде потрібно більше листів більш високого профілю. При цьому важливо розуміти, що використовуючи меншу кількість аркушів нижчого профілю, Ви програєте в жорсткості, тобто в міцності та надійності майбутнього паркану. Саме з цієї причини вибір профнастилу для паркану повинен враховувати й конструкцію, яка захищає споруди та необхідну висоту, та число, та відстань між вертикальними й горизонтальними перекладинами.

Марки профнастила та їх характеристики

Наша компанія “Стіллар” пропонує всі існуючі види стінового профнастилу (ПС), який використовувається для зведення парканів, кожен з яких володіє індивідуальними характеристиками та вимогами:

 • ПС-8 – модель з найнижчою хвилею, спочатку спроектована для обшивки фасадів. Її можна назвати лідируючою в сфері використання для зведення парканів через найбільш доступну та привабливу ціну;
 • ПС-10 – даний профлист незначно вище попереднього, що говорить і про більш високу жорсткость. Середня висота хвилі робить цю модель класичною. Вартість цього профлиста для забору трохи вище моделі ПС-8, але не значно;
 • ПС-14 – профнастил ще відноситься до типу невисоких, але вже володіє потрібним ступенем жорсткості. Огорожа з такого профлиста буде міцною та надійною. З цієї причини його часто використовують для огорожі дачних ділянок, де вища ймовірність механічного пошкодження, а також для облицювання воріт;
 • ПС-15 – компромісній, оптимальний варіант між низькими й високими моделями. Огорожа з такого профлиста буде й міцною, й оригінально віглядаті, відрізняючі вашу ділянку від сусідніх;
 • ПС-18 і ПС-20 – ці типи профлиста можна назвати близнюками. В них практично однакова висота хвилі та ступінь жорсткості, найвища з існуючих моделей профнастилу. Огорожа з профлиста ПС-18 або ПС-20 буде найбільш жорсткою, надійною та міцною.

Товщина профнастилу для паркану також грає важливу роль. Кращим варіантом є профлист, виготовлений зі сталі 0,45 мм або 0,4 мм, що є більш економним варіантом. Профнастил з металу меншої товщини можна використовувати лише для зведення тимчасових огорож.

Якщо Вам необхідна допомога у виборі оптимального профлиста для споруджуваного паркану – Ви завжди можете зв’язатися з нашими фахівцями для консультації.

ТОВ «Стіллар» надає можливість замовити та купити профнастил для забору в Києві й інших містах України за прийнятною ціною та за умови високої якості.