Графік роботи: Пн-Пт: 9:00-18:00

 • Пн.
 • Вт.
 • Ср.
 • Чт.
 • Пт.
 • Сб.
 • Вс.

Труба 30х30

Затребуваність профільних труб квадратного перерізу, що різко зросла останніми роками, обумовлена високою економічністю їх застосування та простотою монтажу. Одним з найпоширеніших варіантів такого металопрокату є квадратна труба 30х30, широко використовується в будівельних і декоративних металоконструкціях, а також для виготовлення сходів, огорож, дверей, воріт, каркасів різних меблів. До переваг цього виду сталевих профілів можна віднести високу міцність на стиск, вигин та розтяг, а також здатність витримувати великі навантаження.

Виготовлення профільної труби 30х30

Профтруба 30х30 квадратнаПорожнистий сталевий профіль квадратного перерізу з розміром грані 3 см виготовляється за ГОСТ 8639-82, що регламентує сортамент і допуски, а також ГОСТ 13663-86, що встановлює матеріал виготовлення, способи виробництва та приймання. Згідно з нормативною документацією, профільна труба 30х30 виробляється з вуглецевої сталі марок Ст2сп, Ст2пс, Ст2кп, Ст4сп, Ст4пс і Ст4кп з товщиною стінок 2-4 мм і інтервалом 0,5 мм. Вона може мати мірну довжину 6 і 12 м, а також випускатися немірної довжини або кратної мірної.

За способом виробництва труба квадратного перерізу буває:

 • гарячекатаною та холоднодеформованою;
 • безшовної та електрозварної;
 • термообробленою та нетермообробленою;
 • прокатаної з профілю круглого перерізу або виготовленої з гарячекатаного листа.

Найбільш поширеним способом виробництва квадратної труби 30х30 є виготовлення з листового прокату. Така технологія передбачає:

 1. нарізування смуг певної ширини зі штрипсу (згорнутого в рулон сталевого листа), які потім зварюються в довжину і подаються на лінію формування круглої труби з розкритим швом;
 2. зварювання круглої порожнистої заготовки і подачу її на стан профілю, де, проходячи через валки, вона перетворюється на профіль квадратного перерізу;
 3. подачу безперервної профтруби на ділянку різання, де вона відрізається на профілі потрібної довжини та проходить процедуру приймання, що передбачає застосування неруйнівних методів контролю зварного шва за допомогою вихрових струмів;
 4. термообробку готових виробів шляхом повторного нагрівання та подальшого охолодження природним способом на спеціально передбаченій ділянці.

За такою технологією виходять труби квадратного перерізу, здатні витримувати високі навантаження – вони мають кращі експлуатаційні характеристики, ніж профілі, виготовлені з готових круглих труб.

ТОВ «Компанія Стілар» пропонує вам профільну трубу 30х30 за найнижчою ціною за метр в Україні. Ми є дилерами провідних українських виробників, тому можемо встановлювати на якісну, сертифіковану трубу квадратну 30х30 ціну виробника. У нас ви можете придбати профільний прокат всіх типорозмірів зі стінками будь-якої товщини та порізкою труб на відрізки потрібної довжини та доставкою їх у всі міста нашої країни.

Профіль труби купити.