Труба 30х30

Затребуваність профільних труб квадратного перетину, різко зросла в останні роки, обумовлена ​​високою економічністю їх застосування та простотою монтажу. Одним з поширених варіантів такого металопрокату є труба квадратна 30х30, широко використовується в будівельних і декоративних металоконструкціях, а також для виготовлення сходів, огорож, дверей, воріт, каркасів різних меблів. До переваг цього виду сталевих профілів можна віднести високу міцність на стиск, вигин і розтягнення, а також здатність витримувати великі навантаження.

Виробництво профільної труби 30х30

Профтруба 30х30 квадратная

Порожній сталевий профіль квадратного перетину з розміром грані 3 см виготовляється за ГОСТом 8639-82, що регламентує сортамент і допуски, а також ГОСТом 13663-86, який встановлює матеріал виготовлення, способи виробництва та приймання. Згідно нормативної документації, труба профільна 30х30 виготовляється з вуглецевої сталі марок Ст2сп, Ст2пс, Ст2кп, Ст4сп, Ст4пс і Ст4кп з товщиною стінок 2-4 мм та інтервалом 0,5 мм. Вона може мати мірну довжину 6 і 12 м, а також випускатися немірної довжини або кратної мірної.

За способом виробництва труба квадратного перетину буває:

  • гарячекатаною та холоднодеформованою;
  • безшовною та електрозварною;
  • термообробленою та нетермообробленою;
  • прокатаною з профілю круглого перетину або виготовленою з гарячекатаного листа.

Найбільш поширеним способом виробництва квадратної труби 30х30 є виготовлення її з листового прокату. Така технологія передбачає:

  1. нарізку смуг певної ширини зі штрипса (згорнутого в рулон сталевого листа), які потім зварюються в довжину та подаються на лінію формування круглої труби з розкритим швом;
  2. зварювання круглої порожнистої заготовки та подачу її на профільований стан, де, проходячи через валки, вона перетворюється в профіль квадратного перетину;
  3. подачу безперервної профтруби на ділянку різання, де вона відрізається на профілі потрібної довжини та проходить процедуру приймання, що передбачає застосування неруйнівних методів контролю зварного шва за допомогою вихрових струмів;
  4. термообробку готових виробів шляхом повторного нагрівання та подальшого охолодження природним способом на спеціально передбаченой ділянці.

За такою технологією виходять труби квадратного перетину, здатні витримувати високі навантаження - вони мають кращі експлуатаційні характеристики, ніж профілі, виготовлені з уже готових круглих труб.

ТОВ «Компанія Стіллар» пропонує вам профільну трубу 30х30 за найнижчою ціною за метр в Україні. Ми є дилерами провідних українських виробників, тому можемо встановлювати на високоякісну, сертифіковану трубу квадратну 30х30 ціну виробника. У нас Ви можете придбати профільний прокат всіх типорозмірів зі стінками будь-якої товщини та порізкою труб на відрізки потрібної довжини з доставкою їх в усі міста нашої країни.

Профильная труба купить.

Українська