Графік роботи: Пн-Пт: 9:00-18:00

  • Пн.
  • Вт.
  • Ср.
  • Чт.
  • Пт.
  • Сб.
  • Вс.

Швелер 12

купити Швелер 12 мм у Києві

Швелер 12 – це поширений тип металопрокату. Виріб за зовнішнім виглядом перетину нагадує букву П. Усі параметри – призначення, стандарти виробництва та інші особливості швелера 12 визначаються ГОСТом, зокрема, ГОСТом 8240-89. Основний матеріал, який використовується для виготовлення цього елемента, – сталь. Виробляють вироби методом гарячої прокатки на сортових верстатах.

Швелер працює на опір стисненню і вигину, у нього низька опірність на кручення. Паралельні полиці сприяють простому створенню складних елементів в інженерних спорудах.

Наразі купити швелер 12 найчастіше воліють для зведення будівель, посилення опорних конструкцій, машинобудування, створення колон, мостобудування і виробництва верстатів. Швелер 12 п вага вказує на його здатність витримувати значні навантаження.

Швелер 12: розумна ціна!

купити Швелер 12 мм у Києві

Наша компанія поставляє різні види металопрокату, в тому числі й швелер 12п. У таблиці на сайті ви можете знайти всю цікаву для вас інформацію про швелер 12: вага, розміри тощо. Відхилення у вазі можуть бути не більше 4,5% від маси партії і не більше 6% від маси виробу. Вартість коливається залежно від кількості тонн, яку ви плануєте замовити. Чим більше ви купуєте, тим вигідніша ціна. Наприклад, ціна за тонну швелера 12 при замовленні до 0,5 тонн становить 13 930 гривень. А вартість за тонну при купівлі від 5 тонн вже буде 13 530 гривень.

Всі питання, пов’язані з оформленням замовлення і його доставкою, вам допоможуть вирішити наші кваліфіковані фахівці. Ви завжди можете уточнити, якою буде на швелер 12 ціна за метр, зателефонувавши нам за телефоном, вказаним у контактних даних компанії, або зв’язавшись з менеджером онлайн. Для загального ознайомлення на сайті доступна таблиця із зазначенням сортаменту і цін на різні види швелера.

Швелер 12 розміри варіюються залежно від конкретних потреб проєкту. Вага швелера 12 вказана в таблиці, і ви можете легко знайти її для вашої зручності. Швелер 12у та інші види доступні для замовлення, просто уточніть це у наших фахівців.

Якщо вас цікавить швелер 12 вага, то в таблиці на сайті вказані всі дані, включно зі швелером 12 ціна за метр і швелер ціна за тонну. Наприклад, вага 12 швелера становить 10.4 кг/м, що робить його відмінним вибором для різних конструкцій. Ви також можете дізнатися вагу швелера 12, яка потрібна для вашого проєкту, на нашому сайті. Щоб дізнатися, яка на швелер 12 ціна, зверніться до наших консультантів.

Ми пропонуємо купити швелер 12 за найвигіднішою ціною. Незалежно від того, чи потрібен вам швелер 12 розміри для специфічного проєкту або ви просто хочете дізнатися, скільки важить швелер 12, наша команда готова надати всю необхідну інформацію.