...

Графік роботи: Пн-Пт: 9:00-18:00

  • Пн.
  • Вт.
  • Ср.
  • Чт.
  • Пт.
  • Сб.
  • Вс.

Сітка кладочна зварна

Даний тип металевої сітки зварної є найчастіше використовуваним у різних сферах. На відміну від сітки без покриття і з нанесеним покриттям полімерного типу, оцинкована сітка найбільш довговічна і стійка до агресивного впливу різних середовищ. Незамінна зварна сітка в будівництві під час цегляної кладки та обробних робіт. Також сітка оцинкована зварна застосовується:

під час зведення огорож;
для закріплення ізоляційного матеріалу;
при поділі ділянки на зони;
як матеріалу каркасів для теплиць і парників;
при виготовленні клітин;
для армування дорожнього покриття та конструкцій залізобетонного типу з ненормованим рівнем міцності.

Компанія «Стилар» пропонує купити сітку зварну оцинковану з різним перерізом лозин за оптимальною ціною. Продукція має високий рівень стійкості до корозії і витримує різні температурні коливання.

Сітка кладочна 100х100 Будівельна армована сітка | Секційні зварні сітки для огорожі та огорож

Короткий опис процесу виготовлення сітки зварної

Для виготовлення цієї продукції використовується металевий дріт різного перерізу. У процесі полотно сітки формується подовжніми прутами, що подаються з бухт і накладаються зверху поперечними прутами чітко відміряної довжини. В залежності від типу сітки, прути поздовжнього і поперечного вигляду можуть мати рівний або різний діаметр, а також бути гладкими або рифленими. Зварювання прутів у місцях перетину відбувається на спеціальному устаткуванні. Електродами прути притискаються один до одного і через них пропускається електричний струм. Завдяки цьому, прути розігріваються до температури, що дорівнює температурі їх плавлення, і під тиском притискаються один до одного.

Нюанси вибору сітки зварної оцинкованої
При виборі сітки з пропонованого асортименту звертайте увагу на діаметр прутів, з яких вона виготовлена, і на розміри осередків. Розміром осередку є відстань між рядом розташованими прутками. Ці параметри впливають на вартість продукції та технічні характеристики сітки.
Звертайте увагу на якість зварювання — від цього залежить надійність сітки і її міцність. Компанія «Стилар» пропонує продукцію, що відповідає високому рівню цих вимог.
Міцність. Збираючись купити оцинковану сітку, перевірте міцність полотна – воно повинно витримувати сильні перегини і не лопатися. Міцність пропонованої продукції компанією «Стилар» проходить всі необхідні перевірки і відповідає вимогам, що підтверджено сертифікатами.

Компанія «Стилар» пропонує сітку зварну оцинковану в Києві з прутів гладкого або рифленого типу в широкому асортименті перерізів прутів і розмірів осередків. Ми гарантуємо швидке виконання замовлення будь-якого обсягу та організацію його доставки в будь-яке місто України.

Використання якісної оцинкованої металевої сітки — гарантія міцності і надійності будь-якої конструкції!

Сітка кладочна ціна

Сітка кладочна (зварна)
Наименование до 100 кв.м./ціна в грн. за кв.м. от 100 кв.м./ ціна в грн. за кв.м.
Сітка ВР Ø 3 мм 50х50 30,00 27,50
Сітка ВР Ø 3 мм 100х100 20,00 19,00
Сітка ВР Ø 4 мм 50х50 60,00 58,00
Сітка ВР Ø 4 мм 100х100 37,00 35,00