Сітка зварна

Даний тип металевої сітки зварної є найбільш часто використовуваних в різних сферах. На відміну від сітки без покриття та з нанесеним покриттям полімерного типу, оцинкована сітка найбільш довговічна і стійка до агресивного впливу різних середовищ. Незамінна зварна сітка в будівництві під час цегляної кладки та оздоблювальних робіт. Також сітка оцинкована зварна застосовується:

  • при зведенні огороджень;
  • для закріплення ізоляційного матеріалу;
  • при поділі ділянки на зони;
  • в якості матеріалу каркасів для теплиць і парників;
  • при виготовленні клітин;

для армування дорожнього покриття та конструкцій залізобетонного типу з ненормованим рівнем міцності.
Компанія «Стіллар» пропонує купити сітку зварну оцинковану з різним перетином прутів за оптимальною ціною. Продукція має високий рівень стійкості до корозії і витримує різні температурні коливання.

Короткий опис процесу виготовлення сітки зварної

Для виготовлення даної продукції використовується металевий дріт різного перерізу. В процесі полотно сітки формується що подаються з бухт поздовжніми прутами і накладаються зверху поперечними прутами чітко відміряє довжини. Залежно від типу сітки, прути поздовжнього і поперечного виду можуть мати рівний або різний діаметр, а також бути гладкими або рифленими. Сварка прутів в місцях перетину відбувається на спеціальному обладнанні. Електродами прути туляться один до одного і крізь них пропускається електричний струм. Завдяки цьому, прути розігріваються до температури, що дорівнює температурі їх плавлення, і під тиском притискаються один до одного.

Нюанси вибору сітки зварної оцинкованої

При виборі сітки з пропонованого асортименту звертайте увагу на діаметр прутів, з яких вона виготовлена, і на розміри осередків. Розміром осередку є відстань між поруч розташованими прутами. Ці параметри впливають на вартість продукції і технічні характеристики сітки.
Звертайте увагу на якість зварювання - від цього залежить надійність сітки і її міцність. Компанія «Стіллар» пропонує продукцію, що відповідає високому рівню даних вимог.
Міцність. Збираючись купити оцинковану сітку, перевірте міцність полотна - воно повинне витримувати сильні перегини і не лопатися. Міцність пропонованої продукції компанією «Стіллар» проходить всі необхідні перевірки і відповідає вимогам, що підтверджено сертифікатами.
 

Компанія «Стіллар» пропонує сітку зварну оцинковану в Києві із прутів гладкого або рифленого типу в широкому асортименті перетинів прутів і розмірів осередків. Ми гарантуємо швидке виконання замовлення будь-якого обсягу і організацію його доставки в будь-яке місто України.

Використання якісної оцинкованої металевої сітки - гарантія міцності і надійності будь-якої конструкції!

Українська