...

Графік роботи: Пн-Пт: 9:00-18:00

 • Пн.
 • Вт.
 • Ср.
 • Чт.
 • Пт.
 • Сб.
 • Вс.
list

Лист сталевий – це вид металопрокату в формі пропорційної плоскої сталевої пластини. Виготовлення листових матеріалів – одне з основних різновидів чорного металопрокату. Етапи виробництва:

 1. способом гарячої прокатки виготовляються рулони;
 2. травлення отриманого листа;
 3. холодний прокат.

Лист сталевий холоднокатаний виготовляють товщиною від 0,4 до 5 мм і відповідно до ГОСТу 19904-90, 9045-93, 16523-97.

Лист сталевий в автомобілебудуванні

Великі автопідприємства випускають автомобілі різних конфігурацій. Вироби з металу, металопрокат – основний матеріал для їх виробництва. З листової сталі, спеціально обробленої проти корозії, виготовляють кабіни і рами вантажівок. Матеріал повинен мати високу міцність, бути стійким до великих навантажень на розтяг, скручування і згин.

Стіни і стелі автофургонів представляють собою сталеві листи, посилені П-образними металопрофілем. Стіни ізотермічних фургонів – це «сендвіч» з двох шарів листового металу, простір між якими заповнений утеплювачем (наприклад, пінопластом). Туди ж «заховані» підсилюючі елементи каркаса. Вантажні платформи самоскидів постійно відчувають екстремальні навантаження.

В легкових автомобілях кузов, багажник і капот, двері – все виготовляють із сталевого листа, який покривають від корозії ґрунтовкою і різними стійкими барвниками.

Картинки по запросу листовая сталь в автомобилестроении

У сучасному світі листовий металопрокат отримав колосальне застосування в автомобілебудуванні, авіа- і вагонобудуванні, будівництві (виготовлення профнастилу, перфорованих листів або з додатковим полімерним покриттям). Ця продукція просто необхідна в будівництві судів і приладобудуванні.

На холоднокатаний листовий металопрокат ціна в Києві доступна та використовується у виробництві високоточної техніки, деталей з якісною поверхнею. Ще для холодного штампування та для виготовлення профлистів.

Металеві листи широко використовують для зведення тимчасових будівель і парканів. З них виготовляють різні ємності будь-яких розмірів і конфігурацій.

 

Профільований лист в наш час є найбільш затребуваним будівельним матеріалом з широким спектром застосування. Профнастил використовують при установці заборів, перегородок, постійних і тимчасових споруд. Фундаментальні переваги профлиста:

 1. довговічність;
 2. доступна ціна;
 3. легкий монтаж;
 4. невелика вага;
 5. естетичний зовнішній вигляд.

Те ж саме можна сказати й про металочерепицю – незамінний матеріал у будівництві з тривалим терміном служби.

Нерідко поверхню металевих листів ущільнюється додатковим шаром для посилення міцності, що веде до більшої стійкості від пошкоджень і деформації.

Ви можете придбати лист сталевий за найкращими цінами в компанії «Стіллар»! Завжди в наявності зі складу!

Багатоканальний тел. (044) 224 60 69