Графік роботи: Пн-Пт: 9:00-18:00

  • Пн.
  • Вт.
  • Ср.
  • Чт.
  • Пт.
  • Сб.
  • Вс.

Металеві альтанки: особливості та переваги

У спекотний літній день хочеться сховатися від нестерпної спеки в затишне свіже місце. Власники заміської нерухомості або міського приватного сектора завжди мають можливість облаштувати на власній ділянці привабливу ажурну вуличну альтанку і насолоджуватися відпочинком на природі.

Стильні, незвичайні і привабливі конструкції прекрасно впишуться в кожен архітектурний стиль, підкреслять вишуканий смак власника і підтвердять його високий статус. Альтанки з металу відрізняються підвищеним рівнем міцності і надійності. При якісному виконанні і відповідному догляді, вони безсумнівно, вірно і надійно прослужать багато років.

Металлическая беседка без кровли
Металева альтанка без покрівлі

 

Етапи побудови металевої альтанки

Звичайно ж, щоб результат перевершив всі очікування і надії, таку роботу слід довірити тільки досвідченим і висококваліфікованим майстрам, які знають всі тонкощі і особливості цієї справи.

Як же фахівці створюють металеві альтанки? На самому початку, майстрами готуються необхідні робочі інструменти. Далі – створення підстави. Альтанку найкраще оформляти в красивому мальовничому місці, яке даруватиме господарям позитивні емоції. Заздалегідь потрібно вирішити, який тип конструкції буде задіяний. Майстрами складається приблизне креслення майбутньої конструкції – це дасть можливість вирішити, які окремі елементи треба використовувати. Після того, як буде підготовлено підлогу, робиться розмітка для монтажу опорних стовпів, вони повинні повністю відповідати кількості кутів конструкції, яка будується. Як монтаж опорних стійок буде закінчено, починається установка даху. Ми не будемо розкривати всі карти, скажемо лише, що від професіоналізму працівників буде прямо залежати отриманий результат конструкції.

Які переваги мають металеві альтанки?

Переваги металевих альтанок:

1. тривалий експлуатаційний термін;
2. високий рівень надійності;
3. легкість в збірці/розбиранні;
4. стійкість до займання;
5. не бояться різких температурних перепадів;
6. можливість встановити на будь-якій поверхні;
7. завжди можна пофарбувати в будь-який колір;
8. широкий ціновий діапазон, що дає можливість змонтувати конструкцію людям різного соціального статусу.

Довіряйте таку відповідальну роботу фахівцям компанії «Стіллар».

Тут можна купити профільну трубу для металевих альтанок.