Арматура для фундаменту

Фундамент – це основа та головна опора будь-якої будівлі. Запорука надійності майбутнього фундаменту – залізобетонний каркас, що складається з бетону й сталевої арматури. Саме арматура здатна укріпити всю конструкцію та захистити її від впливу зовнішніх навантажень.  Армування запобігає виникненню тріщин та інших пошкоджень в зонах розтягування, тому, при грамотно виконаному армуванні, строк експлуатації фундаменту суттєво зростає.

Для залізобетонного фундаменту використовується арматура з гарячекатаної сталі, яка буває гладкою чи має періодичний профіль. У другому випадку стержні характеризуються рифленням особливої форми – це виступи, розміщені під певним кутом. Рифлення забезпечує максимально міцне зчеплення арматури з бетоном.

Армування фундаменту

Арматура потрібного перерізу підбирається лише після того, як було зроблено розрахунки навантаження на фундамент. Як правило, фундамент армується зверху й знизу сталевими прутками перерізом від 10 мм і більше. При цьому конструкція з арматури має розташовуватись не ближче, ніж 5 см. від зовнішньої поверхні фундаменту.

При створенні вертикальної основи для армованого каркаса, металеві прути вбиваються в дно по всій довжині траншеї. Встановити арматуру належить так, щоб утворився сталевий каркас з 30-ти сантиметровим кроком між прутами.

На міцність залізного каркасу для фундаменту впливає в’язка арматури. Арматура на фундамент може скріплюватись за допомогою спеціальних скоб чи дроту. Стикове з’єднання виконується шляхом точкового або стикового зварювання, а також дугового, напівавтоматичного, ванного багато- або одноелектродного зварювання.

Хрестові перетини стержнів скріплюють дротовими сполучними скріпками або в’язальним дротом. Це економить час та гроші. Для дотримання певної відстані, під арматуру для фундаменту підкладаються підставки – фіксатори. Вони прискорюють збирання каркасу та захищають прути від корозії.

Арматура для фундаменту за відмінною ціною в Києві

Арматуру розрізняють за діаметром й типом похідного матеріалу, тому вартість арматури для фундаменту може змінюватись залежно від певних характеристик. Ми пропонуємо вашій увазі металопрокат з оптимальним співвідношенням ціни та якості. У нас ви можете купити арматуру для фундаменту потрібного вам діаметра для ефективного вирішення будівельних завдань. Якщо у вас виникли питання – звертайтеся до менеджерів компанії.