Арматура для фундаменту

Фундамент є основою та головною опорою будь-якої будівлі. Запорукою надійності майбутнього фундаменту виступає залізобетонний каркас, що складається з бетону та сталевої арматури. Саме арматура здатна зміцнити всю конструкцію й захистити її від впливу зовнішніх навантажень. Армування запобігає виникненню тріщин та інших ушкоджень у зонах розтягування, тому, при грамотно зробленому армуванні, термін служби фундаменту істотно зростає.

Для залізобетонного фундаменту використовується арматура зі сталі, яка буває гладкою або має періодичний профіль. У другому випадку стрижні характеризуються рифленням особливої ​​форми - це виступи, розташовані під спеціальним кутом. Рифлення забезпечує максимально міцне зчеплення арматури з бетоном.Для залізобетонного фундаменту використовується арматура зі сталі, яка буває гладкою або має періодичний профіль. У другому випадку стрижні характеризуються рифленням особливої ​​форми - це виступи, розташовані під спеціальним кутом. Рифлення забезпечує максимально міцне зчеплення арматури з бетоном.

Армування фундаменту

Арматура потрібного перетину підбирається тільки після того, як був зроблений розрахунок навантаження на фундамент. Як правило, фундамент армується зверху й знизу сталевими прутами перетином від 10 мм і більше. При цьому конструкція з арматури повинна розташовуватися не ближче ніж на 5 см від зовнішньої поверхні фундаменту.

Для створення вертикальної основи для армованого каркаса металеві прути забиваються в дно по всій довжині траншеї. Встановлювати арматуру слід так, щоб утворився сталевий каркас з 30-ти сантиметровим кроком між прутами.

На міцність металевого каркаса для фундаменту впливає в'язка арматури. Арматура на фундамент може скріплюватися за допомогою спеціальних скоб або дроту. Стикове з'єднання виконується завдяки точкового або стикового зварювання, а також дугового, напівавтоматичного, багато- або одноелектродного ванного зварювання. Хрестові перетину стрижнів скріплюються дротяними сполучними скріпками або в'язанням дротом. Це економить і час, і фінанси. Для підтримання певної відстані під арматуру для фундаменту підкладаються підставки - фіксатори. Вони прискорюють збірку каркаса та захищають прути від корозії.

Арматура для фундаменту за відмінною ціною в Києві

Арматура різниться за діаметром і типом вихідного матеріалу, тому вартість арматури для фундаменту може змінюватися в залежності від певних характеристик. Ми пропонуємо Вашій увазі металопрокат з оптимальним співвідношенням «ціна-якість». У нас Ви можете купити арматуру для фундаменту потрібного Вам діаметра для ефективного вирішення будівельних задач. При виникненні питань - звертайтеся до менеджерів компанії.

Українська