...

Графік роботи: Пн-Пт: 9:00-18:00

 • Пн.
 • Вт.
 • Ср.
 • Чт.
 • Пт.
 • Сб.
 • Вс.

Труба профільня 40х40

Затребуваність профільних труб квадратного перетину, різко зросла в останні роки, обумовлена ​​високою економічністю їх застосування та простотою монтажу. Одним з поширених варіантів такого металопрокату є труба квадратна 40х40, широко використовується в будівельних і декоративних металоконструкціях, а також для виготовлення сходів, огорож, дверей, воріт, каркасів різних меблів. До переваг цього виду сталевих профілів можна віднести високу міцність на стиск, вигин і розтягнення, а також здатність витримувати великі навантаження.

Труба профільна квадратна розміром 40х40 мм

Профтруба 40х40 квадратная

Труба профільна 40х40 випускається, як правило, за ГОСТом 30245-2003 (профіль сталевий гнутий замкнутий зварний квадратний для будівельних конструкцій), ГОСТ 8639-82 (труби сталеві квадратні; стандарт поширюється на сталеві безшовні гарячодеформовані та холоднодеформовані, електрозварні та електрозварні холоднодеформовані труби) й ТУ-14-105-568-93 з вуглецевої сталі звичайної якості ст3, або з вуглецевої якісної сталі з легуючими добавками, 09Г2С. Труба 40х40 знаходить широке застосування в будівництві, сільськогосподарському машинобудуванні, в ремонтній сфері.

За способом виробництва профільна труба 40х40 може бути гарячодеформованою, холоднодеформованою та електрозварною. Якщо в подальшому передбачається експлуатація труби в умовах підвищеного тиску, труба проходить гідравлічні випробування із заданим тиском. Величина випробувального тиску розраховується за спеціальними формулами для кожного профілю.

Квадратні труби виготовляють зі сталей Ст2сп, Ст2пс, Ст2кп, Ст4сп, Ст4пс, Ст4кп по ДСТУ 2651 (ГОСТ 380) і марок 10, 10пс, 20,35,45,08кп – по ГОСТ 1050. Труба 40х40 може бути виготовлена ​​з термічною обробкою або без неї.

За способом виробництва труба квадратного перетину буває:

 • гарячекатаною та холоднодеформованою;
 • безшовною та електрозварною;
 • термообробленою та нетермообробленою;
 • прокатаною з профілю круглого перетину або виготовленою з гарячекатаного листа.

Найбільш поширеним способом виробництва квадратної труби 40х40 є виготовлення її з листового прокату. Така технологія передбачає:

 1. нарізку смуг певної ширини зі штрипса (згорнутого в рулон сталевого листа), які потім зварюються в довжину та подаються на лінію формування круглої труби з розкритим швом;
 2. зварювання круглої порожнистої заготовки та подачу її на профільований стан, де, проходячи через валки, вона перетворюється в профіль квадратного перетину;
 3. подачу безперервної профтруби на ділянку різання, де вона відрізається на профілі потрібної довжини та проходить процедуру приймання, що передбачає застосування неруйнівних методів контролю зварного шва за допомогою вихрових струмів;
 4. термообробку готових виробів шляхом повторного нагрівання та подальшого охолодження природним способом на спеціально передбаченій ділянці.

За такою технологією виходять труби квадратного перетину, здатні витримувати високі навантаження – вони мають кращі експлуатаційні характеристики, ніж профілі, виготовлені з уже готових круглих труб.

ТОВ «Компанія Стіллар» пропонує Вам профільну трубу 40х40 за найнижчою ціною за метр в Україні. Ми є дилерами провідних українських виробників, тому можемо встановлювати на високоякісну, сертифіковану трубу квадратну 40х40 ціну виробника. У нас Ви можете придбати профільний прокат усіх типорозмірів зі стінками будь-якої товщини та порізкою труб на відрізки потрібної довжини й доставкою їх у всі міста нашої країни.

Профільна труба купити в Києві