Гладка арматура

Арматура – це металеві вироби, які використовуються в будівництві для армування конструкції із залізобетону. Вони виготовляються відповідно до Держстандарту та класифікуються за низкою критеріїв:

  • за характером профілю – періодичного профілю та гладкі;
  • за умовами застосування в залізобетонних конструкціях – напруженої та ненапруженої;
  • за технологією виробництва – стрижневі, гарячекатані, дротові, холоднотягнуті.

Гладкая арматура

Особливості гладкої арматури

Арматура гладка (інакше звана кругом) – це особливий вид металопрокату круглого перетину, який використовується, як важливий елемент будівництва або, як заготівля для виробництва металоконструкцій. Також він застосовується для виготовлення металевих виробів різної складності та для армування бетонних конструкцій.

Головне призначення арматури даного класу – посилення жорсткості конструкцій із залізобетону. Якщо взяти до уваги те, що такі конструкції використовуються на відповідальних будівельних об’єктах, до них пред’являються високі вимоги. Зокрема, гладка арматура повинна виготовлятися з високоміцної сталі й мати максимальне зчепленням із бетоном. Крім того, сталеві прутки повинні бути стійкими до корозії, легко зварюються та при цьому досить пластичними.

У нас Ви можете купити якісну гладку арматуру необхідного Вам діаметру за привабливою ціною. Гладка арматура володіє такими якостями: хороша гнучкість, довговічність, корозійна стійкість, достатня твердість, міцність. Арматура діаметром від 10 мм випускається в прутках різної довжини. Арматура гладка з діаметром менше 10 мм поставляється в бухтах (мотках). Зручність бухт (мотків) полягає в тому, що в даному випадку арматура завжди може бути розгорнена розрізана на прутки необхідної Вам довжини.

Якщо Вам потрібна консультація з питаннь вибору та придбання продукції – зв’яжіться, будь ласка, з менеджерами нашої компанії “Стіллар”.

Сортамент арматури