Графік роботи: Пн-Пт: 9:00-18:00

 • Пн.
 • Вт.
 • Ср.
 • Чт.
 • Пт.
 • Сб.
 • Вс.

Будівельні металоконструкції

У будівництві терміном «будівельні металоконструкції» описуються несучі сталеві будівельні елементи будівлі з металу. Металоконструкції будівель і споруд можна розділити на технологічні і будівельні. Технологічні конструкції представлені в основному опорами під обладнання і трубопроводи, бункерами, естакадами, рукавами, відстійниками, мірниками, робочими майданчиками, сходами, стійками і іншими.

Будівельні конструкції за розрахунковими моделям діляться на наступні типи:

 • окремі конструктивні елементи (балки, стійки, колони та інші);
 • плоскі або просторові розкріплені системи;
 • плоскі або просторові нерозкріплені системи;
 • листові конструкції.

Найбільш ефективні металеві конструкції для покриттів будівель і споруд, так як при цьому виявляється здатність металу добре чинити опір розтягуванню і вигину. Покриття можуть бути виконані з ферм і оболонок.

Будівельні мепталлоконструкції

При будівництві різних будівель складського і промислового призначення будівельники часто використовують зв’язку, в яку входять металеві колони і ферми. Таке рішення дозволяє створювати довговічні конструкції, що володіють високим ступенем міцності.

Ферми металеві виготовляються з міцних конструкційних сталей. Альтернативи цьому будівельному елементу на сьогоднішній день просто не існує. Купити ферми металеві для промислового будівництва доведеться обов’язково, так як кроквяна конструкція на їх основі витримає найбільші навантаження. Якщо вам буде потрібно використовувати вантажопідйомне обладнання або навантаження на конструкції будівлі буде досить великий, виготовлення металевих ферм вирішить всі питання.

Металеві колони

При будівництві будь-якої будівлі незалежно від габаритів і призначення не обійтися без металевих колон. Вони є важливими елементами, які беруть на себе все навантаження при будівництві, забезпечуючи тим самим будівлі жорсткість, стійкість і надійність. Металеві колони також є основою для металевих каркасів будівель.

Сталеві колони
Сталеві колони

Металеві каркаси будівель

У сучасній будівельній галузі металоконструкції відіграють основну роль у зведенні будівель і споруд різного призначення (промислові будівлі, житлові об’єкти, об’єкти інфраструктури). Металеві конструкції утворюють каркас будівлі або споруди, який сприймає постійні або тимчасові навантаження: навантаження від власної ваги, маси огороджувальних конструкцій, технологічного обладнання, атмосферні навантаження.

Сталеві каркаси

Який матеріал вибрати для покрівлі металевих конструкцій?

Після того, як Ви встановили конструкцію навісу, Вам потрібно буде вибрати матеріал для покрівлі:

 1. Для прозорої покрівлі ідеально купити полікарбонат стільниковий за умови, якщо потрібно утримати теплоізоляцію та світлопроникливість.
 2. Для твердості можна вибрати монолітний полікарбонат.
 3. Якщо ж потрібно захиститися від світлових променів, то підійде оцинкований профнастил.
 4. Для повноцінної покрівлі можна вибрати металочерепицю.