Козирки та навіси

 

Металеві навіси та козирки високої якості в Києві за ціною виробника.

Презентабельні і оригінальні навіси завжди привертають увагу оточуючих. Такі вироби можуть стати головною прикрасою для приватного будинку, розважального закладу, магазину, стоянки.

 Навіси та козирки з металу і полікарбонату

Навіси та козирки з металу і полікарбонату

 

Козирок, в свою чергу, дбайливо захистить від негоди. Його, як правило, встановлюють біля входу в гараж, на виробничі цехи, і біля входу в будь-яке приміщення, як житлове, так і офісне. Такий елемент вважається обов'язковим, так як служить не стільки для дизайну, скільки для зручності.

Вироби з металу давно заслуговують повагу, тому що з таким матеріалом не зрівняється жодна інша. Стильні та привабливі металеві навіси, виготовлені руками наших досвідчених і кваліфікованих фахівців - Ваше вигідне рішення! Нами пропонується широкий вибір якісних навісів і козирків з металу на будь-який смак і гаманець.

Особливість і переваги металевих козирків і навісів

Якщо Ви бажаєте встановити якісні, функціональні та безпечні навіси і козирки, Ви звернулися в потрібне місце! Однак, перш ніж зробити покупку, давайте уточнимо, якими саме перевагами володіє наша продукція:

   1. Високою якістю, згідно з усіма стандартами і нормами.
   2. Повною відповідністю з конкретним цільовим призначенням.
   3. Доступними і лояльними цінами.
   4. Варіативністю і різноманітністю стилів.
   5. Кожна конструкція має високий показник міцності і надійності.

Яким повинен бути козирок над Вашим будинком або іншим приміщенням - вирішувати тільки Вам! Наше завдання - запропонувати продукцію, яка в повній мірі буде відображати всі Ваші побажання і вимоги.

При виготовленні виробів, нами використовуються профільні труби, металеві прути арматури, сталь оброблена плазмовим різанням, покрівельні матеріали, профнастил або полікарбонат монолітний тм Oscar. Якщо клієнт бажає, то і різноманітні декоративні елементи, які стануть гармонійним продовженням вже створеного стилю фасаду будинку або прилегаемой території.

Розробляючи кожну окрему конструкцію, інженери виходять з поглядів функціональності. При виготовленні, в обов'язковому порядку, враховуються такі моменти:

   1. особливість відведення і стоку води;
   2. навантаження від опадів.

Кожен клієнт бажає, щоб характеристики універсальності вигідно задовольняли дизайнерські розробки всього фасаду. Тому наші проектувальники пропонують такі типи навісів:

      1. одно- і двосхилі;
      2. арочні і куполовидні;
      3. увігнуті моделі і «маркізи».

Що отримуєте, купуючи у нас металеві навіси та козирки

Вся продукція ТОВ «Компанії «Стіллар» повністю відповідає діючим ГОСТам. На кожен запропонований товар є сертифікати, що офіційно підтверджують якість, а значить, тривалий експлуатаційний термін. Використання високоякісного матеріалу в ході створінь навісів і козирків з металоконструкцій, гарантує вірну і надійну службу.

Звернувшись до нас, Ви отримаєте:

   1. якісну продукцію, згідно необхідного цільовим призначенням;

   2. оперативний сервіс обслуговування; безкоштовні консультації від досвідчених фахівців;

   3. економію фінансових коштів і часу;

   4. найкоротшу доставку і установку (при необхідності);

   5. високий професіоналізм і відповідальність.

Багато споживачів неодноразово, на особистому прикладі, змогли переконатися в тому, що наша продукція відповідає всім зазначеним характеристикам. Замовляйте стильні навіси та козирки - нехай Ваше життя стане ще комфортніше!

.

Українська