Гладка арматура

Арматура – це металеві вироби, що використовуються в будівництві для армування залізобетонних конструкцій. Вони виготовляються згідно ГОСТу й класифікуються за рядом критеріїв:

  • за характером профілю – періодичного профілю та гладкі;
  • за умовами застосування в залізобетонних конструкціях – напружені та не напружені;
  • за технологією виробництва – стержньові, гарячекатані, дротові, холоднотягнені.    

                                       Ð“ладкая арматура

Особливості гладкої арматури

Арматура гладка (іноді її називають круглою) – це особливий вид металопрокату круглого перерізу, що використовується як важливий елемент будівництва чи як заготовка для виробництва металоконструкцій. Також його застосовують для виготовлення металевих виробів різної складності та для армування бетонних конструкцій.

Головне призначення арматури даного класу – підсилювання жорсткості конструкцій із залізобетону. Якщо взяти до уваги те, що такі конструкції використовуються на відповідальних будівельних об’єктах, то до них висуваються високі вимоги. А саме: гладка арматура має бути виготовлена з надміцної сталі та мати максимальне зчеплення з бетоном. Окрім того, сталеві прутки мають бути стійкими до корозії, легко зварюваними та при цьому - достатньо пластичними.

У нас Ви можете купити якісну гладку арматуру необхідного Вам діаметру за привабливою ціною. Гладкій арматурі властиві: хороша гнучкість, довговічність, корозійна стійкість, достатня твердість, міцність. Арматура діаметром від 10 мм випускається в прутках різної довжини. Арматура гладка, діаметром менше ніж 10 мм, постачається в бухтах (мотках). Зручність бухт (мотків) в тому, що в цьому випадку арматура завжди може бути розмотана й розрізана на прутки необхідної Вам довжини.

Щоб проконсультуватись щодо вибору та придбання продукції, зв’яжіться, будь ласка, з менеджерами нашої компанії.

Українська