Арматура для бетону, залізобетону

Більшість сучасних споруд зводиться із застосуванням залізобетону і, звичайно ж, арматури. Арматура – це сталеві елементи або цільні каркаси, які поміщаються в масу з бетону та застосовуються для посилення конструкції, а також збільшення її міцності та зниження ваги. Сталева арматура для залізобетону має цілу низку переваг: гнучкість, надійність, міцність, довговічність, стійкість до деформації.

Арматурна сталь класифікується за профілем, способом виробництва та застосування. В першому випадку вона ділиться на гладку арматуру та арматуру періодичного профілю. За способом виробництва арматурна сталь розділяється на холоднокатану, дротяну та стрижневу..

Методи підвищення якості арматури для бетону

Для максимально ефективного використання арматури її можуть піддавати термічній обробці або термомеханічному зміцненню. Перший метод дозволяє змінити структуру металу та підвищити межу плинності сталі – після зміцнення ця межа збільшується практично на 30%.

Ще один спосіб поліпшити якість арматури для залізобетонних конструкцій – застосувати термомеханічне зміцнення. Завдяки йому, міцність виробу підвищується на 30% й більше. Крім того, поліпшення механічних властивостей сталі, яка пройшла термічну обробку або термомеханічне зміцнення, дає можливість заощадити арматуру в бетоні до 40%.

Арматура від компанії «Стіллар»

У нас представлений широкий сортамент арматури різних класів і профілів, тому Ви можете без проблем купити сталеву арматуру для залізобетонних конструкцій високої якості за відмінною ціною. Для допомоги з вибором і вирішення інших питань, пов’язаних з купівлею металопрокату, будь ласка, звертайтеся до менеджерів компанії «Стіллар».