Статті

Застосування сталевого швелера

Завдяки природі сталевих швелерів він використовується з безліччю інших сталевих виробів, найчастіше з двотавровими балками, щоб дійсно показати свій справжній потенціал. Сталеві швелери, будучи одним з кращих сталевих виробів для підтримки, самі по собі універсальні та міцні. Однак вони навіть краще, коли використовуються в якості опори для інших сталевих виробів!

Українська

Труби, труби, труби... В технічному та побутовому застосуванні

Спочатку був видовбаний стовбур дерева, одна з перших трубок, створених руками людини. Маючи величезну кількість моделей у світі рослин, які надихали, Homo sapiens було набагато легше винайти трубку, ніж колесо, для якого природа, навпаки, не могла запропонувати прикладу. Бамбук і очерет - всього лише два приклади рослин з порожніми стеблами. Природа вже знала цінність трубчастої форми, яка поєднує в собі високу стабільність зі здатністю переносити з землі необхідні для росту речовини, такі як вода та поживні речовини.

Українська

Лист сталевий гарячекатаний. Норми. Характеристики.

Компанія «Стіллар» реалізує якісний лист сталевий гарячекатаний. Ми пропонуємо своїм клієнтам найвигідніші умови співпраці.

 

Сталевий лист гарячекатаний - це плоский прокат, отриманий шляхом пластичної деформації на стані гарячої прокатки та нарізки гарячекатаного рулону на задану довжину. Основними споживачами сталевого листа є будівельний, авіабудівний і машинобудівний сектори, а також електротехніка.

Товщина листа може становити 0,5-160 мм і більше.

Українська

Плазмова порізка – для яких металів?

Плазмова порізка – метод різання провідних металів. Сьогодні вона є популярним і потужним інструментом для виробників металу будь-яких розмірів.

Українська

Гарячекатана смуга. Унікальні властивості. Застосування.

Сталева смуга з нержавіючої сталі широко використовується в різних галузях народного господарства, таких як промислова та громадянська, завдяки своїй високій міцності до корозії, антиокислювальності, оброблюваності, зносостійкості та вишуканому декоративного виду. І з прогресом науки й техніки, розвитком національної економіки й поліпшенням рівня життя людей області її застосування постійно розширюються й розширюються.

Українська

Сторінки