Статьи

Сталеві балки. Типи. Сфери застосування.

Конструкційна сталь - це дуже універсальний матеріал, який можна формувати в будь-яку форму. Балки з конструкційної сталі відливаються або виготовляються в вигляді довгих конструкцій, які називаються балками з конструкційної сталі. Ці балки є допоміжними конструктивними елементами, які охоплюють область і розраховані на навантаження. Конструкційні сталеві балки і швелера є будівельними блоками для різних структурних сталевих каркасів.

Українська

Корозія металу. Захист. Способи усунення.

Корозія є однією з найбільш поширених проблем з металами. Вона виникає, коли відбувається окислення, процес, в якому метал з'єднується з киснем.

Корозія негативно впливає і погіршує стан металу. Всі види металу схильні до неї. Мільйони доларів збитків в металургійній промисловості можна пояснити корозією металу.

І все ж, незважаючи на наявність корозії, метал може служити і бути використаний тривалий час.

 

Українська

ЯК ПРАВИЛЬНО ЗБЕРІГАТИ МЕТАЛОПРОДУКЦІЮ?

Сталь слід зберігати таким чином, щоб уникнути спотворень і запобігти зносу та корозії. Сталі різних класів слід зберігати окремо.     

Українська

Гарячекатана чи холоднокатана сталь: як обрати?

Дізнайтеся про переваги кожного виду сталі і який з них обрати для вашого проекту!

Сталь випускається різних марок, специфікацій, форм і варіантів обробки. Існує понад 3000 різновидів марок сталі, всі з них мають унікальні властивості. Сталевий метал може широко застосовуватися в суднобудуванні, авто- і авіабудуванні, побутових приладах, будівництві та інше ...

Українська

Плазмова різка металу: цікаві факти

Технологія плазмової різки - це використання повітряно-плазмової дуги, яка виникає під впливом постійного струму. В основі плазмового різання лежить інтенсивність розплавлення металу уздовж лінії різу повітряним струменем (газом) під високим тиском. Плазмовий різак переміщається по поверхні деталі й утворює порожнину різу.

Українська

Сторінки