Статті

Труби, труби, труби... В технічному та побутовому застосуванні

Спочатку був видовбаний стовбур дерева, одна з перших трубок, створених руками людини. Маючи величезну кількість моделей у світі рослин, які надихали, Homo sapiens було набагато легше винайти трубку, ніж колесо, для якого природа, навпаки, не могла запропонувати прикладу. Бамбук і очерет - всього лише два приклади рослин з порожніми стеблами. Природа вже знала цінність трубчастої форми, яка поєднує в собі високу стабільність зі здатністю переносити з землі необхідні для росту речовини, такі як вода та поживні речовини.

Українська

Лист сталевий гарячекатаний. Норми. Характеристики.

Компанія «Стіллар» реалізує якісний лист сталевий гарячекатаний. Ми пропонуємо своїм клієнтам найвигідніші умови співпраці.

 

Сталевий лист гарячекатаний - це плоский прокат, отриманий шляхом пластичної деформації на стані гарячої прокатки та нарізки гарячекатаного рулону на задану довжину. Основними споживачами сталевого листа є будівельний, авіабудівний і машинобудівний сектори, а також електротехніка.

Товщина листа може становити 0,5-160 мм і більше.

Українська

Плазмова порізка – для яких металів?

Плазмова порізка – метод різання провідних металів. Сьогодні вона є популярним і потужним інструментом для виробників металу будь-яких розмірів.

Українська

Гарячекатана смуга. Унікальні властивості. Застосування.

Сталева смуга з нержавіючої сталі широко використовується в різних галузях народного господарства, таких як промислова та громадянська, завдяки своїй високій міцності до корозії, антиокислювальності, оброблюваності, зносостійкості та вишуканому декоративного виду. І з прогресом науки й техніки, розвитком національної економіки й поліпшенням рівня життя людей області її застосування постійно розширюються й розширюються.

Українська

Металопрокат: види шахрайства на ринку України

Шахрайство на ринку металопрокату. Вибирайте надійних партнерів

Зростання попиту на вироби металопрокату призвело до того, що в цьому ключовому секторі економіки останнім часом збільшилась кількість шахраїв. Тож нашу епоху недарма називають «залізною». Бо це відповідає, як буквальному значенню цього визначення – адже ми оточені речами із металу, так і переносному. Останнє ж означає жорсткість, нешляхетність, схильність до обману, що характерно для часу, в якому живемо. Адже з кожним роком стає все більше тих, хто йде на будь-які фальсифікації, аби незаконно збагатитися.

Українська

Сторінки