Статті

Лист сталевий гарячекатаний. Норми. Характеристики.

Компанія «Стіллар» реалізує якісний лист сталевий гарячекатаний. Ми пропонуємо своїм клієнтам найвигідніші умови співпраці.

 

Сталевий лист гарячекатаний - це плоский прокат, отриманий шляхом пластичної деформації на стані гарячої прокатки та нарізки гарячекатаного рулону на задану довжину. Основними споживачами сталевого листа є будівельний, авіабудівний і машинобудівний сектори, а також електротехніка.

Товщина листа може становити 0,5-160 мм і більше.

Українська

Плазмова порізка – для яких металів?

Плазмова порізка – метод різання провідних металів. Сьогодні вона є популярним і потужним інструментом для виробників металу будь-яких розмірів.

Українська

Гарячекатана смуга. Унікальні властивості. Застосування.

Сталева смуга з нержавіючої сталі широко використовується в різних галузях народного господарства, таких як промислова та громадянська, завдяки своїй високій міцності до корозії, антиокислювальності, оброблюваності, зносостійкості та вишуканому декоративного виду. І з прогресом науки й техніки, розвитком національної економіки й поліпшенням рівня життя людей області її застосування постійно розширюються й розширюються.

Українська

Металопрокат: види шахрайства на ринку України

Шахрайство на ринку металопрокату. Вибирайте надійних партнерів

Зростання попиту на вироби металопрокату призвело до того, що в цьому ключовому секторі економіки останнім часом збільшилась кількість шахраїв. Тож нашу епоху недарма називають «залізною». Бо це відповідає, як буквальному значенню цього визначення – адже ми оточені речами із металу, так і переносному. Останнє ж означає жорсткість, нешляхетність, схильність до обману, що характерно для часу, в якому живемо. Адже з кожним роком стає все більше тих, хто йде на будь-які фальсифікації, аби незаконно збагатитися.

Українська

Види та класифікація металопрокату

Умовно металопрокат можна поділити на дві великі групи залежно від металу з якого він виготовляється:

Українська

Сторінки