Статті

Плазмова порізка – для яких металів?

Плазмова порізка – метод різання провідних металів. Сьогодні вона є популярним і потужним інструментом для виробників металу будь-яких розмірів.

Українська

Гарячекатана смуга. Унікальні властивості. Застосування.

Сталева смуга з нержавіючої сталі широко використовується в різних галузях народного господарства, таких як промислова та громадянська, завдяки своїй високій міцності до корозії, антиокислювальності, оброблюваності, зносостійкості та вишуканому декоративного виду. І з прогресом науки й техніки, розвитком національної економіки й поліпшенням рівня життя людей області її застосування постійно розширюються й розширюються.

Українська

Металопрокат: види шахрайства на ринку України

Шахрайство на ринку металопрокату. Вибирайте надійних партнерів

Зростання попиту на вироби металопрокату призвело до того, що в цьому ключовому секторі економіки останнім часом збільшилась кількість шахраїв. Тож нашу епоху недарма називають «залізною». Бо це відповідає, як буквальному значенню цього визначення – адже ми оточені речами із металу, так і переносному. Останнє ж означає жорсткість, нешляхетність, схильність до обману, що характерно для часу, в якому живемо. Адже з кожним роком стає все більше тих, хто йде на будь-які фальсифікації, аби незаконно збагатитися.

Українська

Види та класифікація металопрокату

Умовно металопрокат можна поділити на дві великі групи залежно від металу з якого він виготовляється:

Українська

Види та класи арматури

Арматура широко застосовується при будівництві для посилення, а також для з'єднання між собою шарів бетону та перерозподілу навантаження. Арматура виконує роль основного армуючого елемента для залізобетонних конструкцій, стін, різних перекриттів, сходових прольотів. Починаючи будівництво, дуже важливо правильно вибрати необхідний вид і клас арматури. Згідно з існуючими нормами та стандартами, арматура ділиться на види, в залежності від таких факторів, як призначення, спосіб виготовлення, типу зміцнення та виду поверхні.

Українська

Сторінки