Металобаза "СТІЛЛАР" відкриває новий критий склад

Шановні партнери!

Поспішаємо Вам повідомити, що в нашій компанії відбулася знакова для нас і значне для наших клієнтів подія.

Починаючи з листопада 2019 року, наша компанія починає роботу з нового критого складу, розташованого за адресою:

м. Київ, вул. Якутська, 7.

Це всього в 500-х метрах від старого складу. Тобто, зберігаючи зручне територіальне розташування складу, ми отримуємо нові значні переваги: ​​метал буде зберігатися на складі, захищеному від впливу несприятливого навколишнього середовища.

Це абсолютно новий рівень обслуговування.

З листопада 2019 р. ми є однією з небагатьох металобаз, здатних запропонувати таку послугу своїм клієнтам. Наші клієнти зможуть отримувати металопрокат виняткової якості - ніякої корозії. Більш того, робота з критого складу дозволить значно розширити асортимент пропонованої до реалізації продукції.

Критий склад оснащений необхідним підйомно-транспортним устаткуванням, обладнанням для різання металу (газове різання, різання кругом, плазмова різка листового прокату). Дві установки плазмового різання листового металу розташовуються на території складу, що значно прискорить обробку замовлень з плазмового різання. Завантаження автотранспорту здійснюється безпосередньо в критому складі. Розпорядження значними складськими площами, дає нам можливість підготовки узгоджених з клієнтами замовлень, що зведе до мінімуму за часом процес завантаження автотранспорту замовників.

Ми завжди відкриті до співпраці,

Металобаза «Стіллар»

www.ssc.org.ua

post@ssc.org.ua

044 224-60-69

 

Українська