Вольєри

 

Вольєри з металу за вигідними цінами

Ви шукаєте комфортний металевий вольєр для тварини? У такому випадку, Ви звернулися за адресою! Надаємо Вашій увазі міцні і зручні для перенесення і транспортування металеві клітки, які будуть повністю відповідати всім Вашим вимогам!

Вся запропонована продукція виконується на власному виробництві, за допомогою якісних металоконструкцій і сучасних верстатів.

Форми і дизайнерські особливості кожної моделі обговорюються. Вся продукція, яку створюють наші досвідчені фахівці, різноманітна. У нас Ви знайдете як вуличні моделі вольєрів, так і кімнатні.

Вольеры для собак и других животных
Вольєр для собак або інших тварин

 

Металеві вольєри для собак - найбільш затребувані в Україні. Замовити вольєр для собаки (клітку) можна за тел: (044) 224-60-69. Дизайнери і інженери зроблять конструкцію спеціально для Ваших тварин, з урахуванням їх характеру.

Вольєри для тварин: як правильно вибрати

На заміських ділянках клітки з тваринами вже давно перестали бути рідкістю. Багато людей бажають доглядати за тваринами, дарувати їм моменти радості. В цьому випадку, ніяк не обійтися без якісного, міцного і надійного вольєра, в якому тварина буде відчувати себе вільно, комфортно і невимушено.

Ви господар своїх тварин, тому тільки Ви знаєте їх індивідуальні особливості. Наші фахівці можуть тільки порекомендувати, що краще в тому чи іншому випадку.
Вибираючи клітку або вольєр в Києві, в першу чергу, орієнтуйтеся на вигляд тварини, його природу і породу. Для чого Вам потрібен вольєр огорожу: це для зоопарку чи будинку.

Кожній тварині, також як людині, потрібен будинок - і ми допоможемо його отримати! Вироби, запропоновані нами, мають ряд відмінностей від інших:

   1. Для виготовлення продукції, нашими фахівцями використовуються виключно натуральні і екологічно безпечні матеріали;
   2. Всі конструкції вигідно відрізняються підвищеною надійністю і безпекою;
   3. За бажанням замовників у вольєрі може бути встановлена ​​додаткова будка, щоб в разі негоди, тварина ховалося. Будка може володіти різними габаритами, в залежності від виду тварини і його породи.

Чому купити вольєр в Києві вигідно у Стіллар?

ТОВ «Компанія «Стіллар» не перший рік працює в даній сфері металопрокату і металоконструкцій. Виготовляє якісні клітки з арматури, надійні вольєри для тварин з профільних труб і сталевих листів. Виробництво вольєрних конструкцій з металу за вигідними цінами в Києві.

Звернувшись до нас за покупкою, Ви не пошкодуєте про свій вибір, так як ми завжди працюємо на результат!

Ми виготовимо для Вашого улюбленого вихованця кращий будинок зі сталевої сітки зварювальної, профільної труби і арматури!

Українська